«ВЕРЛІБРИ ПАСТЕЛІ»: ІІІ Всеукраїнський мистецький симпозіум пам’яті професора Бориса Негоди

05 квітня в Галереї мистецтв Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника відбувся ІІІ Всеукраїнський мистецький симпозіум пам’яті професора Бориса Негоди «ВЕРЛІБРИ ПАСТЕЛІ», який організували науково-педагогічні працівники кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва К-ПНУ.

У межах симпозіуму пройшов науково-практичний круглий стіл «Аrt vitam docet – мистецтво навчає життя» та відбулося відкриття виставки робіт учасників художнього конкурсу «Світло в душі – мир на землі».

Зустріч розпочав ректор К-ПНУ Сергій Копилов, який вшанував пам’ять професора, заслуженого художника України Бориса Негоди. У заході взяли участь науковці, митці, краєзнавці, викладачі спеціалізованих навчальних закладів, здобувачі вищої освіти. Також було презентовано альбом-каталог «АЛЕГОРІЇ КОЗАЦЬКОГО ПИСЬМА БОРИСА НЕГОДИ».

Ректор К-ПНУ нагородив переможців художнього конкурсу, серед яких студенти та випускники Університету Огієнка:

• лауреат І премії – Евеліна Стахурська здобувачка вищої освіти К-ПНУ, групи ODR1-B23 (керівник – Ілля Лашко);
  • лауреат ІІІ премії – Марія Волошина здобувачка вищої освіти К-ПНУ, групи ODR1-B22 (керівник – Оксана Кліщ);
  • лауреат І премії – Катерина Шидловська (випускниця Університету Огієнка);
  • лауреат ІІІ премії – Яна Лашко (випускниця Університету Огієнка).

Кафедра образотворчого і декоративно-прикладного
мистецтва та реставрації творів мистецтва