Наукова конференція студентів і магістрантів за підсумками науково-дослідної роботи у 2023-2024 навчальному році

09-10 квітня в К-ПНУ відбулася наукова конференція студентів і магістрантів за підсумками НДР у 2023-2024 навчальному році.

Здобувачі вищої освіти працювали в 14 секціях (із 60 підсекціями) в навчальних корпусах університету. На засіданнях студенти презентували 1285 наукових напрацювань у межах зазначеної сфери і конкретної тематики, продемонстрували перспективу свого наукового дослідження.

За результатами конференції планується видання 18 випуску «Збірника наукових праць студентів та магістрантів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка».

Відділ наукової роботи