«Санкційна політика ЄС як засіб попередження та протидії конфліктних ситуацій»: гостьова лекція для студентів історичного факультету

08 квітня на історичному факультеті К-ПНУ студенти спеціальностей 052 Політологія та 014 Середня освіта (Історія та правознавство), магістранти спеціальності 032 Історія та археологія прослухали цікаву гостьову лекцію з теми «Санкційна політика ЄС як засіб попередження та протидії конфліктних ситуацій».

Спікер – доцент кафедри міжнародних відносин і суспільних наук Національного університету біоресурсів і природокористування України Наталія Шевченко.

Під час лекції здобувачі мали змогу дізнатися про особливості санкційної політики як тенденції сьогодення, перспективи її подальшої реалізації зі сторони ЄС в умовах російсько-української війни.

Лекція відбувалася у дискусійному форматі. Таким чином студенти мали змогу поставити лектору чимало запитань і почути на них обгрунтовані відповіді.

Такі зустрічі сприяють збагаченню теоретико-практичних знань молоді та зацікавленості в дослідженні нових аспектів життя суспільства.

Дарія Костишина,
студентка 2 курсу історичного факультету