«Писанка Поділля як символ-оберіг»: проведено майстерклас із писанкарства

11 квітня 2024 року в межах співпраці кафедри теорії та методик дошкільної освіти К-ПНУ та Управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської  ради на базі Закладу дошкільної освіти № 16 «Вишиванка» Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області відбувся майстерклас з писанкарства «Писанка Поділля як символ-оберіг», який провела кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії та методик дошкільної освіти Університету Огієнка Катерина Демчик.

Учасникам майстеркласу було продемонстровано різновиди великодніх яєць і розкрито особливості писанок, виконаних у традиційній техніці розпису воском. Також педагоги закладу дошкільної освіти, здобувачі вищої освіти-практиканти ознайомились та долучились до технології виготовлення писанок з подільським орнаментом.

Під час заходу панувала творча, позитивна атмосфера, адже учасники виконували писанки вперше.

Кафедра теорії та методик дошкільної освіти