Майстер-клас, демонстрація роликів, відверта розмова про майбутню професію: зустріч науково-педагогічних працівників кафедри журналістики зі старшокласниками

12 квітня відбулася зустріч завідувача кафедри журналістики К-ПНУ професора Людмили Марчук, викладачів кафедри Ольги Голуб та Алли Гуменюк із старшокласниками Ярмолинецької ОТГ.

Майстер-клас, демонстрація роликів, відверта розмова про майбутню професію – все це стало можливим завдяки випускникам Університету Огієнка Володимиру Постовіту –  директору Ярмолинецького ЗЗСО I-IІІ ст., Марині Краснопортко – директорці комунального закладу «Ярмолинецький Будинок дитячої та юнацької творчості» Ярмолинецької селищної ради Хмельницької області.

Живе спілкування з молоддю, зустрічі з вчителями – це саме той обмін інформацією, який надихає та дає сили на подальші педагогічні злети!

Також дякуємо за співпрацю Руслані Гаврилюк – начальниці відділу освіти Ярмолинецької селищної ради. Підписана угода сприятиме обмінові методичними та науковими новаціями.

Людмила Марчук,
завідувач кафедри журналістики, професор