Сертифікатна програма «Психолого-педагогічний супровід розвитку особистості в умовах війни»

Для тих, хто бажає сформувати базові знання, вміння, навички психолого-педагогічного супроводу розвитку особистості в умовах війни, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка пропонує пройти ефективну теоретичну і практичну підготовку за сертифікатною програмою та отримати сертифікат провідного державного ЗВО України.

Обсяг – 60 годин (2 кредити ЄКТС).

Тривалість програми – до 1,5 місяці.

У програмі можуть узяти участь науково-педагогічні, педагогічні працівники.

Зміст:

1. Психологічна підтримка особистості в умовах війни.
  2. Робота педагога зі здобувачами освіти, які пережили психічну травму.
  3. Основи Self-менеджменту: управління ресурсами активності та працездатності в умовах війни.
  4. Стратегії стрес-менеджменту та підвищення стресостійкості особистості в умовах війни.
  5. Ігрові та арттерапевтичні технології як психологічні ресурси для відновлення особистості в умовах війни.
  6. Педагогічна підтримка дітей, що перебувають у важкій сучасній життєвій ситуації.
  7. Дистанційний формат навчальної діяльності під час військових дій.
  8. Пріоритетні напрями виховної діяльності в умовах сучасного реформування освіти.
  9. Безпечне здорове освітнє середовище сучасного закладу освіти.
  10. Підвищення якості освіти шляхом утворення безпечного здорового освітнього середовища в закладі освіти в умовах воєнного стану.

Спікерами сертифікатної програми є висококваліфіковані фахівці, розробники низки освітніх програм і проєктів за вказаним напрямом.

Для участі в обраній сертифікатній програмі слухачі заповнюють реєстраційну форму, укладають договір про надання платної послуги, здійснюють оплату на офіційний рахунок. Після успішного проходження програми слухач отримує сертифікат і додаток до нього.

06 травня 2024 р. – початок реалізації сертифікатної програми.

До 29 квітня 2024 р. потрібно заповнити реєстраційну форму на сайті: https://kpnu.edu.ua/sertyfikatni-prohramy/

Контактна особа:
Вероніка Буторіна