Чергове заняття для санітарних постів факультетів/ННІ української філології та журналістики щодо надання першої домедичної допомоги

Важливим завданням сучасних науково-педагогічних працівників є дотримання  безпеки всіх учасників освітнього процесу, оволодіння навичками надання першої домедичної допомоги в разі необхідності. Це особливо актуально, коли освітній процес відбувається в умовах воєнного стану.

Відтак, 16 квітня 2024 року було проведене чергове заняття для санітарних постів  факультетів/навчально-наукового інституту української філології та журналістики щодо надання першої домедичної допомоги учасникам освітнього процесу, під час якого змогли актуалізувати знання щодо алгоритму надання та правил першої допомоги, а також практично відпрацювати окремі елементи. Училися надавати першу медичну допомогу непритомному постраждалому без дихання, здійснювати серцево-легеневу реанімацію, надавати першу допомогу під час кровотеч, травм, опіків.

Тренери – завідувач навчально-виробничої практики, викладач медичного коледжу Сергій Юрков; здобувач освіти медичного коледжу Максим Коваль. У заняттях активну участь взяли студенти кафедри військової підготовки учасники війни Олександр Сусловський та Микола Кондрушенко.

Окрім теоретичних знань, кожен мав можливість попрактикуватись у правилах надання домедичної допомоги. Колектив університету висловлює щиру подяку представникам медичного коледжу, кафедри військової підготовки за отриманні знання, адже  обов҆язок кожного – вміти надати домедичну допомогу до приїзду швидкої.