Науково-практичний семінар «Феномен етнокультурної ідентичності здобувачів освіти через реалії сьогодення»

17 – 18 квітня науково-педагогічні працівники кафедри теорії та методик дошкільної освіти провели науково-практичний семінар «Феномен етнокультурної ідентичності здобувачів освіти через реалії сьогодення».

Під час заходу обговорили низку проблем національно-патріотичного спрямування в умовах воєнного стану, зокрема місце української національної культури у формуванні особистості сучасної дитини, збереження та примноження національної культури України, дотримання народних традицій у різних етнографічних регіонах України тощо.

17 квітня в межах семінару вихователі Закладу дошкільної освіти № 9 «Барвистий віночок» Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області Світлана Ситник та Інна Граб, вихователь-методист, асистент кафедри теорії та методик дошкільної освіти на умовах зовнішнього сумісництва Таїсія Брозницька провели майстер-клас «Гарні й кольорові мої писанки чудові!» для здобувачів вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта.

18 квітня кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії та методик дошкільної освіти Катерина Демчик провела майстер-клас із писанкарства «Подільська писанка: особливості, символіка» для здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників і всіх охочих.

Завідувач сектору читального залу педагогічного факультету Тамара Сологуб підготувала виставку літератури на тему «Великодні писанки – символ України!».

Кафедра теорії та методик дошкільної освіти