Студенти К-ПНУ посіли призові місця на Кубку України з кульової стрільби

12-17 квітня в м. Львів пройшов Кубок України з кульової стрільби.

У змаганнях взяли участь здобувачі вищої освіти факультету фізичної культури,  а також випускниця К-ПНУ Крістіна Гілевич, яка була не тільки учасником, а й тренером.

Студенти спеціальності 017 Фізична культура і спорт (Тренер з видів спорту) посіли такі місця:

Ігор Кізима – 1 місце у вправі ГП-11а з результатом 394 очки, 3 місце у вправі ГП-12 з результатом 581 очко; 1 місце у вправі ГП-мікст рухома мішень з результатом 369 очок із Крістіною Гілевич.

Денис Баблюк – 1 місце у вправі ГП-12 з результатом 576 очок, 2 місце у вправі ГП-11а з результатом 387 очок; 4 місце у вправі ГП-мікст рухома мішень з результатом 374 очки з Маргаритою Тарканій.

Пишаємося нашими студентами й випускниками! Бажаємо спортсменам нових перемог і досягнень!

Спортивний клуб