Засідання бібліотечної ради університету

12 червня відбулося чергове засідання бібліотечної ради університету.

Присутні заслухали інформацію завідувача відділу електронних інформаційних ресурсів бібліотеки Андрія Кунцевича про стан готовності періодичних видань університету для перепідтвердження фаховості.

Питання діяльності віртуальної довідкової служби бібліотеки університету, яку обслуговує інформаційно-бібліографічний відділ, висвітлила завідувач інформаційно-бібліографічного відділу Галина Гайшук.

Результати моніторингу користувачів бібліотеки з теми «Вплив війни на читацькі інтереси та форми обслуговування користувачів» розкрила завідувач відділу абонементів і читальних залів бібліотеки Людмила Резнічук.

Наприкінці засідання визначили подальші шляхи вдосконалення роботи бібліотеки з розглянутих питань.

Бібліотека К-ПНУ