«Cучасний стан системи забезпечення якості вищої освіти в Україні: виклики та перспективи»: викладачі К-ПНУ на першому регіональному семінарі в Чернівцях

21-22 серпня доктор філологічних наук, професор Людмила Марчук, керівник навчально-методичного відділу, кандидат філологічних наук, доцент Наталія Гудима, методист вищої категорії навчально-методичного відділу Таїна Андрухова взяли участь у першому регіональному семінарі із серії «Cучасний стан системи забезпечення якості вищої освіти в Україні: виклики та перспективи», організованому Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти в партнерстві з Буковинським державним медичним університетом (м. Чернівці).

Заступники голови Національного агентства Олена Єременко та Іван Назаров представили оновлене Положення про акредитацію ОП та зміни для університетів, процедуру й зміст оцінювання освітніх програм за новим Положенням, постакредитаційний моніторинг, зміни в процесі оскарження рішень Національного агентства. Олександр Длугопольський, член Національного агентства, закцентував увагу на нововведеннях щодо досягнення цілей сталого розвитку ООН.

Продовжуймо підвищувати якість освіти разом!

Навчально-методичний відділ