День: 02.09.2024

Вітаємо першокурсників в академічній родині Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка!

Університет Огієнка радо зустрічає нове покоління студентів, які зробили важливий крок у своєму житті! Випускники закладів середньої загальної освіти, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти розпочали власний професійний шлях в академічній родині Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Перший день розпочався з ознайомлення з університетом, особливостями навчання та організацією студентського життя в умовах дії правового режиму воєнного стану тощо.

Щиро вітаємо першокурсників і бажаємо їм успішного старту, натхнення для нових звершень і незламної віри у свої сили! Нехай завжди буде всього вдосталь: посмішок, сонячних днів, вдалих ситуацій, успіху, захоплення, підтримки, вірних друзів, геніальних ідей, цікавих занять!

Університет Огієнка в проєкті English4Ukraine: реєстрацію розпочато

В Україні розпочато реалізацію проєкту з вивчення англійської мови English4Ukraine за фінансової підтримки британського благодійного фонду та програми «Twinning», учасником якого є Університет Огієнка.

Програма передбачає надання освітніх послуг для підвищення рівня англійської мови. Платформа містить 30 навчальних курсів для різних рівнів володіння мовою (від А1 до С2), які охоплюють загальну, ділову, академічну, спеціалізовану (ESP) англійську, підготовку до тестувань IELTS, TOEIC і TOEFL. Читати далі

Чемпіонат України з пляжної боротьби серед юніорів та кадетів

23-26 серпня в м. Хмельницький відбувся чемпіонат України з пляжної боротьби серед юніорів та кадетів.

Здобувач вищої освіти (група FK2-B22) факультету фізичної культури К-ПНУ Юрій Кожухар посів 2 місце серед юніорів у ваговій категорії + 90 кг.

Вітаємо спортсмена та бажаємо подальших перемог!

Спортивний клуб