Володимир Газін – експерт Національного агентства забезпечення якості вищої освіти України

Доктора історичних наук, доцента, доцента кафедри історії України Володимира Газіна включено до реєстру експертів з акредитації освітніх програм зі спеціальності 032 Історія та археологія. Рішення прийняте на засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 17 вересня 2024 року (додаток 4 до протоколу №16 (66)).

Перед цим вирішальним етапом Володимир Володимирович успішно пройшов попередній відбір, навчання на курсах «Експерт з акредитації освітніх програм: онлайн тренінг» і «Як написати якісний звіт про результати акредитаційної експертизи освітньої програми», а також онлайновий тренінг із підготовки експертів.

Бажаємо Володимиру Газіну успіхів у професійній діяльності!

Кафедра історії України