Категорія: Фотозвіт

  Міс університету – 2019: фотозвіт

  Напередодні Міжнародного жіночого дня, 5 березня 2019 року в Камʼянець-Подільському міському будинку культури відбулося грандіозне свято – конкурс “Міс університету – 2019”. За титул “найпрекраснішої леді” змагалися 10 студенток нашого вишу.

  За результатами конкурсу перемогу здобула Катерина Ковтуняк, студентка історичного факультету.

  Пропонуємо вашій увазі фотозвіт, який можна переглянути за посиланням.

  Максим Сльозкін, Олена Валяровська

  Початок проекту «Тарнув – Кам’янець-Подільський: історія, культура, музика»

  10 вересня 2018 року у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка розпочав свою реалізацію проект «Тарнув – Кам’янець-Подільський: історія, культура, музика».

  Кам’янець-Подільський – полікультурне місто з багатовіковою історією, важливе місце у якій посідає саме Польща та поляки. Упродовж свого становлення та розвитку місто сформувало тісні зв’язки з сусідньою країною та її народом. Метою проекту, який триватиме до 16 вересня 2018 року, є започаткування постійної співпраці, що сприяє будівництву та підтриманню добросусідських україно-польських відносин, зближення через молодіжний обмін, вивчення спільної історії та культури, подолання негативних проявів стереотипного мислення, формування толерантного ставлення як підгрунтя спільного життя у багатокультурному середовищі.

  11 вересня наші гості, які представляють понадгімназійні школи міста Тарнув, завітали до університету. Цікаві та інформативні екскурсії у музеї історії університету (Ірина Паур), а також у навчально-науковій лабораторії етнології (Валерій Щегельський) нікого не залишили байдужими. Відбулося наше перше знайомство зі студентами та їх наставниками у надзвичайно дружній та теплій атмосфері.

  Попереду ще багато зустрічей, спільних екскурсій та нових проектів. Унікальну можливість мають студенти факультету іноземної мови, які опановують польську мову, адже спілкування з носіями мови є чудовою нагодою для розвитку комунікативних навичок та вмінь.

  Реалізація проекту дозволить  підвищити рівень мобільності молоді,  активізувати міжнародний молодіжний рух, надати йому більшої масовості та авторитетності, а також сприятиме активізації співробітництва української та польської молоді задля розбудови дружніх взаємин між народами, пошуку спільних коренів, подолання упереджень і стереотипів у сприйнятті спільної історії.

  Відділ міжнародних зв’язків

  Вперше у Кам’янці “Франкослава”

  Дівчата в українському вбранні повторюють вітальні слова. Студенти в холі беруть мобілки та налаштовують камери. Нарешті після довгих хвилин очікування 23 вересня у стіни Кам’янець-Подільського коледжу культури та мистецтв завітали довгождані гості. Новоприбулі загадково усміхаються, приймають коровай на рушнику і щось невпинно “шваркочуть” своєю, французькою. В цей момент загадки ховаються не лише в їх посмішках… Тільки-но мандрівники ступають на сцену, вуаль таємничості спадає.
  Читати далі

  Майстер-клас з журналістики від професіонала

  Текст: Ірина Хижа

  Фотографії: Сергій Швець 

  Майстер-клас від успішного журналіста, випускника К-ПНУ Олексія Єлєнкова, вибухнув драйвом та динамічністю.

  Читати далі

  Відсвяткували День знань

  001

  Гучні пісні, вражаючі трюки, комедійні мініатюри, вітальні слова – ось як першокурсники Кам’янець-Подільського національного університету  імені І. Огієнка святкували День знань. На спортивній арені вишу відбувся урочистий захід, приурочений цій події. Ректор університету Сергій Анатолійович Копилов сердечно привітав студентів із початком нового навчального року. Він  розповів історію славнозвісного закладу, назвав імена відомих випускників, які прославили  свою Альма-матер та наголосив, що бути студентом К-ПНУ – престижно і почесно.

  Щирі слова привітань були від народного депутата України Володимира Мельниченка, який  згадав  свої студентські роки та побажав усім здійснення мрій, а також  вручив нагороди викладачам.

  6

   Справжню атмосферу свята створювали пісні, виконавці яких – переможці багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів, володарі  престижних премій.   Відомі телевізійні коміки Черняк Владимир і  Мартиросян Артем змогли розвеселити глядачів своїми комедійними сценками, а  справжню спортивну майстерність показали студенти фізкультурного факультету.

           Завершилось урочисте святкування спільним виконанням міжнародного студентського гімну

  1

  Грушанська Діана

  Випуск студентів факультету корекційної та соціальної педагогіки та психології зібрав повний зал

  Довгі мантії, букети квітів, усміхнені батьки та дитячий галас. Факультет корекційної та соціальної педагогіки та психології цілком можна назвати найсімейнішим факультетом. 8 липня о 13:00 в актовому залі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка яблуку не було де впасти.

  З вітальним словом до випускників звернувся Віталій Співак, декан факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології, доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи, Ліана Онуфрієва, завідувач кафедри загальної та практичної психології, професор, Наталія Гончарук, старший викладач кафедри загальної та практичної психології, Юрій Сербалюк, старший викладач кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи, Анатолій Михальський, доцент кафедри психолого-медико-педагогічних основ корекційної роботи, кандидат медичних наук.

  Кожен з них висловив сподівання, що всі випускники працюватимуть за фахом та зуміють гармонійно поєднати роботу та сімейне життя.

  Привітала випускників і Ольга Афанасьєва, яка отримала вже 3 диплом про вищу освіту, і на цьому зупинятись не збирається.

  Випускникам бажали психологічного здоровя, стресостійкості, сімейного щастя та здорових амбіцій.

   

  Випускники факультету фізичної культури отримали дипломи про вищу освіту

   

  2 заслужених майстри спорту України, 10 майстрів спорту України міжнародного класу, 21 майстер спорту – і це не повний перелік досягнень випуску 2016 факультету фізичної культури. 8 липня в актовому залі відбулось вручення дипломів студентам найспортивнішого факультету університету Кам’янець-Подільського національного університету Івана Огієнка.

  Заікін Андрій Володимирович, заступник декана з навчально-методичної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений тренер України з пауерліфтингу, заслужений працівник фізичної культури і спорту України не просто звернувся до випускників з вітальним словом. Він перерахував їх досягнення, вказав на хороші результати студентів у складі збірних команд університету, області, країни та у міжнародних змаганнях. Так, наголосив, що серед сьогоднішніх випускників – 3 мають ліцензію на 31 літні Олімпійські ігри у Ріо де Женейро та одна випускниця на Олімпійські ігри. Всього студентами університету завойовано 11 олімпійських ліцензій.  Такі результати надихають та мотивують

  Та це лише, звісно, перший крок – наголосив Бесарабчук Геннадій Володимирович, заступник декана з наукової роботи та інформатизації навчального процесу. Він розповів про те, які перспективи чекають на випускників, підкреслив переваги їх обраного фаху та… запропонував залишитись. Ознайомив з правилами цьогорічної вступної кампанії та розповів про нові можливості, які з’явились завдяки реформі вищої освіти в Україні.

   

  Надихаюче звучало слово Гурмана Леоніда Дмитровича, завідувача кафедри легкої атлетики з методикою викладання. Він нещодавно повернувся з Тбілісі, де відбувався Перший чемпіонат Європи з легкої атлетики і був сповнений гордості за студентів, які показують хороші результати на змаганнях такого рівня.

   

   

  Цьогоріч заступники декана і завідувачі кафедр вручили дипломи  179 випускникам, і побажали їм міцного здоров’я, невичерпної енергії, кар’єрного зростання і високих професійних звершень на благо України.

   

   

  Оксана Грушанська

   

   

  На «захист»… бакалаврської

  082idcSQDK0

  Літо заполоняє аудиторії, повільно крадеться темними коридорами і розпилює аромат липи і черешні. У цей час теплом з-за шибок К-ПНУ насолоджуються студенти факультету української філології та журналістики. Їм залишилося ще декілька ривків до повноцінного завершення сесії. Одним із передостанніх кроків на шляху до літа  став захист бакалаврських робіт. Захід відбувався упродовж двох днів 14 та 15 червня. «Захищалися» студенти четвертого курсу за напрямком «Журналістика». Оцінювали роботи Волковинський О. С. , професор, завідувач кафедри журналістики, Рарицький О А., завідувач кафедри української літератури та компаративістики, Насмінчук І. А., доцент кафедри журналістики. Читати далі