Категорія: Анонс

Запрошуємо до участі в тренінгу за програмою Британської Ради “Активні Громадяни”

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка спільно із ГО “Подільська освітня платформа” запрошує всіх охочих долучитися до участі в тренінгу за програмою Британської Ради “Активні Громадяни”, котрий проводитиметься 03-05 лютого 2021 року.

Під час зустрічі у Вас буде нагода:

– дізнатися про поняття “культурна ідентичність” та його сутність у громадянському суспільстві;

– отримати знання у сфері соціальної дії та сертифікат, що засвідчуватиме проходження навчання.

Читати далі

Поширюємо досвід участі в міжнародному проєкті: День 5

Запрошуємо Вас взяти участь в онлайн-семінарах в межах міжнародного проєкту «Зміни педагогічних факультетів та університетів у ХХІ столітті» за темами:

  1. «Особливості провадження наукової діяльності університетів у сучасних реаліях»

Спікер: Плахтій М. П.Коли: 11 грудня 2020 року, 12:30

Де: онлайн-платформа Google Meet

Реєстрація за покликанням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSepRbFdJWCdUyO-xS_FstZK0YF8zHrRLPY51dWwmy5VjouB4Q/viewform

  1. «Акредитація освітніх програм як чинник забезпечення якості вищої освіти»

Спікер: Бахмат Н. В.  Коли: 11 грудня 2020 року, 15:00

Де: онлайн-платформа Google Meet

Реєстрація за покликанням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScC1ExOjgxbsY4mikmGBRIdhYWwvfzwJEyybb5bFAYHmmAC-Q/viewform

До зустрічі в онлайн-просторі!

Відділ міжнародних зв’язків

Поширюємо досвід участі в міжнародному проєкті: День 4

 

Запрошуємо Вас взяти участь в онлайн-семінарі в межах міжнародного проєкту «Зміни педагогічних факультетів та університетів у ХХІ столітті»

Тема: «Інструменти оцінювання підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та застосування їх на практиці».

Спікер: Марчук Л. М.

Коли: 10 грудня 2020 року, 15:00 – 16:30

Де: онлайн-платформа Google Meet

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScMrlcTkttD25eEGP1_zmqsMLUGrN4UQYBwZvEvd-0Up11V-Q/viewform

До зустрічі в онлайн-просторі!

Відділ міжнародних зв’язків

Поширюємо досвід участі в міжнародному проєкті: День 2

  1. Онлайн-семінар на тему: «Сучасні технології якісного й ефективного викладання у закладах вищої освіти в умовах дистанційного навчання».

Спікер: Анжеліка Попович

Коли: 4 грудня 2020 року, 10:00 – 11:30

Де: онлайн-платформа Google Meet

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfx5twv9_lHI4Wk9ZgzZqYXI1VuA-7azBnxRg-mrG7mOonzsg/viewform

  1. Онлайн-семінар на тему: «Епоха діджиталізації, використання технологій в освіті, технології та плагіат».

Спікер: Наталія Мазур

Коли: 4 грудня 2020 року, 12:00 – 13:30

Де: онлайн-платформа Google Meet

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScnee1GnpOvdJswJ78eE2koAi9mR3h8Wz4DBFwyc6p6fezKcw/viewform

  1. Онлайн-семінар на тему: «Чесно про (не)чесність: формування академічної культури сучасного студента».

Цільова аудиторія: здобувачі вищої освіти

Спікер: Зореслава Шевчук

Коли: 4 грудня 2020 року, 14:00 – 15:30

Де: онлайн-платформа Google Meet

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc9C0zY63FUkWa709qBzT4uQ87R7v1ZSa2QQTmYPGLKqMjrtQ/viewform

До зустрічі в онлайн-просторі!

Відділ міжнародних зв’язків

Запрошуємо взяти участь в онлайн-опитуванні

Шановні здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники університету!

Запрошуємо Вас узяти участь (за умов повної анонімності та добровільності) в онлайн-опитуванні «Впровадження академічної автономії в українських закладах вищої освіти», яке проводитиме державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» в листопаді-грудні 2020 року та в січні-лютому 2021 року. Для цього Вам потрібно скористатися посиланням тут  і заповнити електронну форму.

Дякуємо за співпрацю!

Навчально-методичний центр забезпечення якості освіти

Запрошуємо взяти участь в онлайн-семінарах у межах проєкту «Зміни педагогічних факультетів та університетів у ХХІ столітті»

Університет Огієнка вже третій рік поспіль бере участь у проєктах, які реалізує Університет імені Масарика за підтримки Чеської агенції розвитку.

Цьогоріч до проєкту «Зміни педагогічних факультетів та університетів у ХХІ столітті» долучилися учасники освітнього процесу нашого університету: здобувачі вищої освіти, науково-педагогічні працівники, педагогічні працівники та інші працівники.

Однією з умов участі в міжнародних проєктах є проведення заходів, які передбачають поширення набутого досвіду та отриманих знань серед університетської спільноти.

Читати далі

Акредитація спеціальності 016 Спеціальна освіта онлайн

23 – 25 листопада 2020 р. в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка буде проведення акредитаційної експертизи ОНП «Спеціальна освіта» третього рівня вищої освіти (доктор філософії), за спеціальністю 016 Спеціальна освіта з використанням технічних засобів відеозв’язку.

Читати далі

ЯК УСПІШНО СКЛАСТИ СЕСІЮ: ПОРАДИ ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ

Період сесії характерний надмірним хвилюванням серед студентства, унаслідок чого збільшується дратівливість і виникає постійне психологічне напруження. Cаме хвилювання є найбільшою проблемою в цій ситуації. Коли людина відчуває страх, виділяється гормон, який впливає на пам’ять. Це може бути причиною того, що інколи студенти на іспитах забувають вивчений матеріал, і лише навички емоційної саморегуляції можуть «вирівняти» ситуацію. Щоб змінити свій стан на екзамені від тривоги до впевненості пропонуємо чітко сформувати для себе план дій і певні тренінгові вправи для зняття стресу перед тестуванням.

Читати далі

Відбулось чергове засідання комісії з питань академічної доброчесності

18 листопада 2020 року відбулось чергове засідання комісії з питань академічної доброчесності, під час якого було підбито підсумки про проведені заходи з популяризації академічної доброчесності серед учасників освітнього процесу університету впродовж вересня-листопада поточного року. Голова комісії, професор Наталія Мазур повідомила про відкриті бесіди, які проводили члени комісії та науково-педагогічні працівники кафедр зі студентами ОС «бакалавр» і «магістр». Крім того, студентам було продемонстровано презентацію «Академічна доброчесність в інституційній практиці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка» і відеоролик «Будь доброчесним. Навчайся гідно та відповідально», який підготували студенти педагогічного факультету.

Читати далі