Категорія: Анонс

Співпраця кафедри економіки підприємства зі стейкхолдерами

Практика для здобувачів вищої економічної освіти за спеціальностями «Економіка підприємства», «Підприємництво, торгівля», «Облік та оподаткування» є запорукою набуття компетентностей, професійних умінь і навичок.
Базами практики для наших студентів є велика кількість провідних підприємств та установ, з-поміж яких:
                                     ✔АТ «Подільський цемент»;
✔ТОВ «Модуль-Україна»;
✔Кам’янець-Подільське ПАТ «Гіпсовик»;
✔Кам’янець-Подільське управління Державної казначейської служби України Хмельницької області;
✔ТОВ «Преттль-Кабель-Україна»;
✔Кам’янець-Подільське управління Державної податкової служби Головного управління ДПС у Хмельницькій області;
✔Торговий центр «Епіцентр», м. Кам’янець-Подільський та інші.
Керівництво баз практики повсякчас відзначає високий рівень професійних умінь і навичок студентів-економістів.
Кафедра економіки підприємства

Опитування серед здобувачів вищої освіти

Із 26 травня до 05 червня за ініціативи навчально-методичного центру забезпечення якості освіти проводиться опитування серед здобувачів вищої освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка через анкету «Організація поточного, підсумкового (семестрового) контролю здобувачів вищої освіти університету із застосуванням дистанційних технологій навчання в період карантину».

Форма опитування доступна за посиланням: https://forms.gle/HCu59ZVhJ8XpLrhV8

Навчально-методичний центр забезпечення якості освіти

Дистанційна акредитація

25-26 травня 2020 року відбудеться дистанційна акредитаційна експертиза за спеціальністю “014 Середня освіта (Історія)” за освітньо-професійною програмою “Середня освіта (Історія)” за першим рівнем вищої освіти. Проведення вказаної експертизи із використанням технічних засобів відеозв’язку передбачає проведення повноцінної експертизи без фізичної присутності експертів у закладі вищої освіти.

Відкрита зустріч з експертами відбудеться 25 травня 2020 року о 17:00-17:30 на платформі Zoom. До онлайн конференції Zoom можна підключитися, перейшовши за посиланням
https://us04web.zoom.us/j/74321025215?pwd=U2lMZzBkcHR5THNkSkx0SkZhSTFYQT09

Ідентифікатор конференції: 743 2102 5215
Пароль: 2020

ОГОЛОШЕННЯ!

26 травня 2020 року о 13 годині відбудеться відкрита зустріч (відеоконференція) з членами експертної групи з акредитації ОП Середня освіта (Музичне мистецтво).

Запрошуються всі охочі учасники освітнього процесу.

Програма візиту

Відкрита зустріч з експертами: ID 32862 Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, ОП  “Середня освіта (Музичне мистецтво)”

Час: 26 травня 2020 13:00-13:40

Підключитись до конференції Zoom: https://us02web.zoom.us/j/85486092336?pwd=QmI2T251bCt4cXpPWDl3WFFiTnJLdz09

Ідентифікатор конференції: 854 8609 2336

Пароль: 2020

 

 

Fulbright Ukraine: стипендії на 2021-2022 рік

Відкрито прийом заявок для участі в черговому щорічному конкурсі на здобуття стипендій імені Фулбрайта Fulbright Visiting Scholar Program 2021-2022.

Fulbright Visiting Scholar Program уможливлює проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев’яти місяців. 

Кваліфікаційні вимоги. У конкурсі можуть брати участь: Читати далі

Єврошкола 2020: відбір учасників

Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують набір учасників на онлайн модулі EU Study Days in Ukraine, які відбудуться у травні-червні 2020-го року.

EU Study Days є проєктом Представництва Європейського Союзу в Україні, що дає можливість українським студентам та випускникам ЗВО дізнатися більше про Європейський Союз і відносини між ЄС та Україною від ключових експертів у цій сфері. Крім того, проєкт має на меті створити мережу української молоді, яка спілкуватиметься й надалі, для обміну досвідом та впровадження разом спільних ініціатив.

Читати далі

Опитування для студентів та викладачів спеціальності «015. Професійна освіта»

Відповідно до листа МОН України від 13.05.2020 р. директорат вищої освіти і освіти дорослих проводить опитування в межах міжнародного проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної

освіти в Україні (PAGOSTE)».

Мета опитування:  з’ясувати сучасний стан партнерства у підготовці педагогів професійної освіти, сприйняття педагогічними працівниками власних професійних компетентностей та рівня задоволеності здобувачів освіти станом підготовки за спеціальністю «015. Професійна освіта».

Читати далі

КАРАНТИН – продовжено!

Розпочалася реєстрація на ЄВІ

Вітаємо перших зареєстрованих на єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ)!

Нагадуємо, що реєстрація триватиме до 05 червня 2020 року.

Для реєстрації потрібно заповнити заяву-анкету.

Звертаємо Вашу увагу на те, що ЄВІ можна скласти в будь-якому обласному центрі, а якщо Ви вибрали англійську мову, то доступні також міста: м. Біла Церква, м. Кременчук, м. Кривий Ріг, м. Мелітополь, м. Умань.

Розмір окремого файла з фото формату jpg або png повинен бути не більший за 1 мб.

Зразок заповнення для випускників поточного року.

Приймальна комісія