Категорія: конференція

  «Gaude Polonia»: стипендіатка Вікторія Віштаченко

  Вітаємо Вікторію Віштаченко, кандидатку мистецтвознавства, старшу викладачку, із завершенням участі у стипендіальній програмі Міністра культури і національної спадщини Республіки Польща «Gaude Polonia». Разом із 47 митцями з України та Білорусії Вікторія півроку реалізовувала свій проєкт у співпраці з польськими культурними інститутами та художніми університетами. Після завершення програми директор Міністерства культури і національної спадщини Республіки Польща Ярослав Чуба та директор Народного культурного центру професор Рафал Вишневський вручили митцям  пам’ятні дипломи.

  Читати далі

  Всеукраїнська студентська конференція у онлайн-форматі

  Доброю традицією на історичному факультеті Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка стало проведення всеукраїнських студентських археологічних конференцій, які збирають молодих дослідників з усієї України.

  Зважаючи на карантинні обмеження, затверджені урядом, цьогорічна IX Всеукраїнська студентська конференція «Археологічні дослідження в Україні: здобутки та перспективи», присвячена 90-й річниці від дня народження відомого в Україні та за її межами професора Іона Винокура, відбулася в онлайн форматі із застосуванням мережевої платформи «Google meet».

  Читати далі

  Відбулася міжвузівська онлайн-конференція «Україно моя вишивана: етнокультурний та освітньо-виховний потенціал української вишиванки»

  Вишиванка рідна, ну хіба не диво?

  В ній ходити модно, стильно і красиво.

  Це митецький витвір, це краса і казка,

  В ній душі наснага, материнська ласка.

  Надія Красоткіна

  21 травня 2020 року відбулася міжвузівська онлайн-конференція «Україно моя вишивана: етнокультурний та освітньо-виховний потенціал української вишиванки», присвяченій всесвітньому дню вишиванки. Організаторами конференції виступили Інститут педагогіки НАПН України, Інститут проблем виховання НАПН України та ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

  Читати далі

  Дев’ята Міжнародна наукова конференція у новому дистанційному форматі проведення

  14-15 травня 2020 року на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася IX Міжнародна наукова конференція «Сучасні проблеми математичного моделювання, прогнозування та оптимізації». Зважаючи на епідеміологічну ситуацію в нашій країні й у світі, цього року вона змінила свій формат проведення – в режимі онлайн із використанням сервісу Google Meet G Suite. Робота конференції була організована у форматі пленарних та секційних доповідей.

  Читати далі

  XIIІ Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, пріоритети та перспективи соціально-економічного розвитку в ХХІ ст.»

  14-15 травня 2020 року на економічному факультеті у дистанційному форматі відбулася ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, пріоритети та перспективи соціально-економічного розвитку в ХХІ столітті». Співорганізаторами заходу виступили Міністерство освіти і науки України, Інститут економіки промисловості НАН України, Комратський державний університет, м. Комрат (Республіка Молдова), Інститут економіки Національної академії наук Білорусі (Республіка Білорусь), Державний економічний університет в Познані (Республіка Польща).

  Читати далі

  Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція з міжнародною участю «Пам’яткознавство: сучасні аспекти»

  15 травня наш факультет вперше за свою історію виступив співорганізатором Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції з міжнародною участю «Пам’яткознавство: сучасні аспекти», яка відбулася на базі Національного історико-архітектурного заповідника «Кам’янець». Захід було присвячено Міжнародному дню музеїв. До організації конференції долучилися також Хмельницька обласна організація Національної спілки архітекторів України і Кам’янець-Подільська міська організація Національної спілки краєзнавців України. Учасники працювали дистанційно в системі проведення відеоконференцій Zoom.

  Читати далі

  Наукові здобутки під час карантину

  22-23 квітня 2020 року на базі Горлівського інституту іноземних мов ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» (Бахмут) та Університету ім. Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (Польща) дистанційно відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція студентів і молодих науковців «Україністика: нові імена в науці» з нагоди підготовки до святкування 150-річчя від дня народження видатної письменниці та громадської діячки Лесі Українки.

  Читати далі

  Друковане слово – найприродніший спосіб самовираження (до 400-річчя Памва Беринди)

  23 квітня 2020 р. на кафедрі української мови факультету української філології та журналістики Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка в онлайн режимі на платформі Moodle відбувся круглий стіл на тему «Друковане слово – найприродніший спосіб самовираження», присвячений 400-річчю Памва Беринди – українського лексикографа, майстра видавничої справи XVII ст. і письменника.

  До висловлення свого бачення становлення і перспектив видавничої та лексикографічної справи в Україні, окреслення вагомості постаті Памва Беринди долучилися усі члени кафедри української мови, а також завідувач кафедри історії української літератури та компаративістики Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, доктор філологічних наук, доцент Олег Анатолійович Рарицький, кандидат філологічних наук, доцент кафедри журналістики, української словесності та культури ННІ гуманітарних наук Університету державної фіскальної служби України Тетяна Миколаївна Сукаленко, студенти 4 курсу спеціальності 035 Філологія (Українська мова та література).

  Читати далі

  ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми психології особистості та міжособистісних взаємин»

  Вже дванадцятий рік поспіль, починаючи із 2009 року, 23 квітня 2020 року на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка кафедрою загальної та практичної психології проведено ХІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми психології особистості та міжособистісних взаємин».

  Читати далі

  Відбулася VІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми наступності дошкільної і початкової освіти»

  16 – 17 квітня 2020 року на базі кафедри теорії та методик дошкільної освіти проведено VІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми наступності дошкільної і початкової освіти».

  Співорганізаторами виступили Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Інститут проблем виховання НАПН України, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія.

  Читати далі