Категорія: конференція

VІ Всеукраїнська наукова інтернетна конференція “Вербальні культурні коди сучасної української мови”

12 листопада 2020 року з нагоди відзначення Дня української писемності та мови в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбулася VІ Всеукраїнська наукова інтернетна конференція «Вербальні культурні коди сучасної української мови», яку організувала кафедра української мови.

До конференції через додаток відеозв’язку Google Meet долучилися викладачі та здобувачі вищої освіти (аспіранти й магістранти) Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Національного університету державної податкової служби України, завідувач відділу навчання української мови і літератури Інституту педагогіки НАПН України, вчителі української мови і літератури закладів загальної середньої освіти Хмельницької області.

Читати далі

Всеукраїнська практична онлайн-конференція “ЗАДЛЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЗЕЛЕНОГО КУРСУ: наука+практика. Як синхронізувати знання і вимоги часу”

Запрошуємо студентів і викладачів К-ПНУ до участі у Всеукраїнській практичній онлайн-конференції “ЗАДЛЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЗЕЛЕНОГО КУРСУ: наука+практика. Як синхронізувати знання і вимоги часу”. Участь безкоштовна!Організатори: Професійна асоціація екологів України, журнал «ECOBUSINESS. Екологія підприємства», Національний центр сталого розвитку.
Детальніше про зустріч читайте за покликанням: https://ecolog-ua.com/events/specproyekt-vseukrayinska-praktychna-onlayn-konferenciya-zadlya-yevropeyskogo-zelenogo-kursu

Продовжуємо традиції Івана Огієнка

22 жовтня з нагоди 102-ї річниці від дня заснування Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася ІІ Всеукраїнська наукова конференція “Традиції Івана Огієнка у світлі вітчизняної науки”. У межах конференції професорка Ізмаїльського державного гуманітарного університету Галина Райбедюк прочитала відкриту лекцію на тему: «Спалитися в безупиннім життю…»: пасіонарна енергетика слова і чину Юрія Липи». Лекція стала продовженням циклу щорічних читань, присвячених пам’яті нашого патрона Івана Огієнка, а також славетних письменників Поділля. Цьогоріч громадськість відзначила 120-ту річницю від дня народження письменника, лікаря, громадського діяча, студента Івана Огієнка – Юрія Липи.

Читати далі

Ректорат університету обговорив важливі питання організації освітнього процесу в умовах карантину

15 жовтня 2020 року відбулося чергове засідання ректорату, під час якого ректор університету Сергій Копилов поінформував присутніх про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти. Начальник центру інформаційних технологій Віта Романюк проаналізувала наповнення навчального контенту модульного об’єктно-орієнтованого динамічного навчального середовища (MOODLE). Також члени ректорату обговорили організацію підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників в університеті у 2020-2021 н.р. та її відповідність Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників.

Читати далі

«Gaude Polonia»: стипендіатка Вікторія Віштаченко

Вітаємо Вікторію Віштаченко, кандидатку мистецтвознавства, старшу викладачку, із завершенням участі у стипендіальній програмі Міністра культури і національної спадщини Республіки Польща «Gaude Polonia». Разом із 47 митцями з України та Білорусії Вікторія півроку реалізовувала свій проєкт у співпраці з польськими культурними інститутами та художніми університетами. Після завершення програми директор Міністерства культури і національної спадщини Республіки Польща Ярослав Чуба та директор Народного культурного центру професор Рафал Вишневський вручили митцям  пам’ятні дипломи.

Читати далі

Всеукраїнська студентська конференція у онлайн-форматі

Доброю традицією на історичному факультеті Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка стало проведення всеукраїнських студентських археологічних конференцій, які збирають молодих дослідників з усієї України.

Зважаючи на карантинні обмеження, затверджені урядом, цьогорічна IX Всеукраїнська студентська конференція «Археологічні дослідження в Україні: здобутки та перспективи», присвячена 90-й річниці від дня народження відомого в Україні та за її межами професора Іона Винокура, відбулася в онлайн форматі із застосуванням мережевої платформи «Google meet».

Читати далі

Відбулася міжвузівська онлайн-конференція «Україно моя вишивана: етнокультурний та освітньо-виховний потенціал української вишиванки»

Вишиванка рідна, ну хіба не диво?

В ній ходити модно, стильно і красиво.

Це митецький витвір, це краса і казка,

В ній душі наснага, материнська ласка.

Надія Красоткіна

21 травня 2020 року відбулася міжвузівська онлайн-конференція «Україно моя вишивана: етнокультурний та освітньо-виховний потенціал української вишиванки», присвяченій всесвітньому дню вишиванки. Організаторами конференції виступили Інститут педагогіки НАПН України, Інститут проблем виховання НАПН України та ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

Читати далі

Дев’ята Міжнародна наукова конференція у новому дистанційному форматі проведення

14-15 травня 2020 року на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася IX Міжнародна наукова конференція «Сучасні проблеми математичного моделювання, прогнозування та оптимізації». Зважаючи на епідеміологічну ситуацію в нашій країні й у світі, цього року вона змінила свій формат проведення – в режимі онлайн із використанням сервісу Google Meet G Suite. Робота конференції була організована у форматі пленарних та секційних доповідей.

Читати далі

XIIІ Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, пріоритети та перспективи соціально-економічного розвитку в ХХІ ст.»

14-15 травня 2020 року на економічному факультеті у дистанційному форматі відбулася ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, пріоритети та перспективи соціально-економічного розвитку в ХХІ столітті». Співорганізаторами заходу виступили Міністерство освіти і науки України, Інститут економіки промисловості НАН України, Комратський державний університет, м. Комрат (Республіка Молдова), Інститут економіки Національної академії наук Білорусі (Республіка Білорусь), Державний економічний університет в Познані (Республіка Польща).

Читати далі

Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція з міжнародною участю «Пам’яткознавство: сучасні аспекти»

15 травня наш факультет вперше за свою історію виступив співорганізатором Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції з міжнародною участю «Пам’яткознавство: сучасні аспекти», яка відбулася на базі Національного історико-архітектурного заповідника «Кам’янець». Захід було присвячено Міжнародному дню музеїв. До організації конференції долучилися також Хмельницька обласна організація Національної спілки архітекторів України і Кам’янець-Подільська міська організація Національної спілки краєзнавців України. Учасники працювали дистанційно в системі проведення відеоконференцій Zoom.

Читати далі