Категорія: #увімкни світло

“Увімкни світло”. Наталія Бахмат. #викладачі

Наталія Бахмат – доктор педагогічних наук, професор, декан педагогічного факультету К-ПНУ, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України.

Пані Наталіє, Ви педагогиня, науковиця, лідерка, а ще людина, якій близьке мистецтво музики. Розкажіть, будь ласка, з чого все почалося. Коли Ви зрозуміли, що освіта – це Ваша стихія?

Мої перші кроки в педагогіці почалися ще в ранньому дитинстві. Ще в дошкільному віці я з цікавістю організовувала імпровізовані «уроки» для дітей із сусідніх дворів: ми вчилися писати елементи букв, рахувати, співати пісень. Дивовижно, але вже тоді мої ровесники сприймали мене як учительку, а я – як маленький педагог – з натхненням занурювалася в цей процес.

Музика ж стала тією мовою, якою я навчилася відчувати і висловлювати світ. У нашій родині завжди звучала пісня – чудово співали бабуся Олександра й мама Людмила, активна учасниця художньої самодіяльності. З дитячих років я брала участь у всіх святкових заходах у дитсадку: співала, танцювала, грала різні ролі в мінівиставах. А коли мені подарували дитячий рояль, я почала не лише відтворювати знайомі мелодії, а й вигадувати власні. Читати далі

“Увімкни світло”. Тарас Бойко. #студенти

Тарас Бойко – здобувач освіти 2 курсу денної форми здобуття вищої освіти зі спеціальності 017 Фізична культура і спорт за освітньо-професійною програмою «Тренер з видів спорту» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти факультету фізичної культури, учасник Програми ЄС Еразмус+ за напрямом КА171: міжнародна кредитна мобільність у формі навчання в Люблянському університеті (Республіка Словенія).

Читати далі

“Увімкни світло”. Тетяна Мойсеєва. #студенти

Університет Огієнка пишається своїми активними та творчими студентами.

Тетяна Мойсеєва – здобувачка вищої освіти факультету іноземної філології спеціальності 035 Філологія (035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська).

Читати далі

“Увімкни світло”. Дарина Стоцька. #студенти

Університет Огієнка пишається своїми активними та творчими студентами.

Дарина Стоцька – студентка історичного факультету спеціальності 014 Середня освіта (Історія та Правознавство).

Читати далі

“Увімкни світло”. Аліна Ковальчук. #студенти

12 березня відбудеться ХLІ звітно-виборна профспілкова конференція студентів, аспірантів та докторантів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Знайомтесь, кандидат на посаду голови профкому САД К-ПНУ – здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти 1 курсу навчально-наукового інституту української філології та журналістики Аліна Ковальчук.

Читати далі

“Увімкни світло”. Максим Єремеєк. #студенти

Університет Огієнка пишається своїми активними та творчими студентами.

Максим Єремеєк – студент 3 курсу історичного факультету спеціальності 014 Середня освіта (Історія). Читати далі

“Увімкни світло”. Ліна Кучинська. #студенти

Ліна Кучинська – здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти педагогічного факультету спеціальності Початкова освіта.

Чому вирішили обрати саме педагогічний факультету К-ПНУ, зокрема спеціальність Початкова освіта?

Вибір педагогічного факультету К-ПНУ, зокрема спеціальності Початкова освіта, був для мене свідомим кроком. Із дитинства я мріяла стати вчителем і завжди проявляла інтерес до роботи з дітьми. Для мене важливими є допомога їхньому розвитку та закладання фундаменту знань. К-ПНУ пропонує чудові можливості для самореалізації в педагогіці, тому я впевнена, що це був правильний вибір. Читати далі

“Увімкни світло”. Алла Марчишина. #викладачі

Алла Марчишина – завідувач кафедри англійської мови, доктор філологічних наук, професор, професор кафедри англійської мови.

Поділіться міркуваннями, що вплинуло на вибір майбутньої професії та як розпочали свою діяльність на кафедрі англійської мови?

Вибір професії для мене був якимось природним, логічним і передбачуваним. Перший шкільний урок англійської мови, напевно, визначив мою подальшу долю. Щастило на гарних учителів, небайдужих і людяних. Я закінчила Кам’янець-Подільську середню школу № 4, дотепер із вдячністю згадую нашу «англійку» Сивопляс Ольгу Семенівну. Університетський період трудової діяльності розпочався на кафедрі іноземних мов, коли тогочасний завідувач Іванова Людмила Олександрівна запросила на посаду старшого лаборанта і за сумісництвом – викладача. А далі – традиційний шлях: аспірантура – захист кандидатської дисертації – докторантура – захист докторської дисертації. Читати далі

“Увімкни світло”. Вікторія Фроімчук. #студенти

Вікторія  Фроімчук – студентка педагогічного факультету 3 курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта.

«Ваше майбутнє залежить від того, що ви робите сьогодні»
(Махатма Ганді)

Чому вирішили обрати саме педагогічний факультету К-ПНУ, зокрема спеціальність 012 Дошкільна освіта?

Я обрала цей шлях завдяки своєму прагненню працювати з маленькими дітьми і відчуттю відповідальності перед їхнім розвитком. Упевнена, що ця спеціальність дозволить мені надати дітям найкращий старт у житті через якісну освіту й грамотну педагогічну підтримку. Читати далі

“Увімкни світло”. Богдана Данілова. #студенти

Настанови собі та кожному:

Візьми промінь світла і спрямуй його туди, де панує темрява.

Візьми доброту і яви її тому, хто сам не вміє віддавати.

Візьми віру і віддай кожному, хто не має її.

Візьми любов і неси її всьому світові!

Богдана Данілова – студентка педагогічного факультету 2 курсу спеціальності Середня освіта. Музичне мистецтво.

Чому вирішили обрати саме музичне мистецтво?

Музикою почала займатися з дитинства. Ще тоді зрозуміла, що музика – зовсім інший світ. Коли виконуєш музичний твір, то відчуваєш стиль, гармонію цього твору. Завдяки музиці можна доторкнутися до глибини душі, відчути емоції, які хотів передати автор. Згодом, коли закінчила музичну школу (клас баяна), я зрозуміла, що хочу розвиватись далі в тому ж самому напрямі та дізнаватись багато нового в галузі музичного мистецтва. Щоб поринути у світ високого мистецтва, відчути всю красу музики – спершу вступила на навчання до Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтва, який закінчила з відзнакою. Тут, у коледжі, виник потяг передавати свої знання та вміння дітям. Моєю мрією стало продовжити навчання у вищому навчальному закладі, щоб стати педагогом музичного мистецтва. Читати далі