Категорія: факультет української філології та журналістики

Відкривай нові горизонти – навчайся дистанційно!

Ще минулого року студенти виправдовували своє запізнення на заняття несправністю будильника. Сьогодні ж поважною причиною не з’явитися на лекційні чи практичні може стати несправність смартфону або несподівано зникле електропостачання. А які ще горизонти відкриває дистанційне навчання студентові можна побачити в наступному відео…

Олена Валяровська, студентка 4 курсу факультету української філології та журналістики

“Увімкни світло”. Тетяна Бобрик. #випускники

Тетяна Бобрик – випускниця факультету української філології та журналістики 2020 року, журналістка, сценаристка, редакторка, авторка й розробниця телепрограми «БобрикТУТ!» на «Першому Подільському».

 Студентські роки незабутні. Чи не так? Чим вони найбільше запам’яталися вам?

Так, студентські роки – один із найкращих періодів у житті кожної людини. Шкода, що на безтурботність того часу ми звертаємо увагу лише потім, коли з’являється багато невирішених справ та коли за їх виконання треба нести особливу відповідальність.

Насамперед вони запам’яталися безліччю нових і цікавих знайомств. Звісно ж, гуртожитськими буднями. А ще, окрім цього, навчанням та активним життям у стінах університету і за його межами. Саме тут я почала грати в КВК у команді «Фокс-ПП» ,  згодом – брати участь у «Лізі сміху».

Читати далі