Категорія: Конкурси

Міжнародний конкурс есе

Тема конкурсу: A Letter from Myself in 2030 («Лист від себе у 2030»)

Завдання учасників – уявити, яким буде ідеальний світ через 10 років. Напишіть лист собі з 2030-го та опишіть, яким бачите своє життя й життя інших; чим займаєтесь Ви й як живеться людству взагалі. Також додайте будь-який важливий месседж собі сучасному.

Учасники отримають призи:

1 учасник: $900 + сертифікат

2 учасники: $450 + сертифікат

5 учасників: сертифікат і подарунок

25 учасників: похвальна грамота і сертифікат

Читати далі

Історичний конкурс “Союзники 1920”

«СОЮЗНИКИ 1920» – це творчий конкурс для молоді на тему вшанування 100-ї річниці військово-дипломатичного союзу Польщі та України, який отримав поширену назву «Пакт Пілсудський-Петлюра».

Конкурсні умови доступні у Положенні конкурсу: https://bit.ly/Soiuznyky-1920

Конкурс триватиме до 31 травня 2020 року.
Конкурсні роботи потрібно надсилати виключно за адресою: PL1920UA@gmail.com

Організаторами Конкурсу є Konsulat Generalny RP w Winnicy / Генеральне Консульство РП у Вінниці та Редакція газети Portal Słowo Polskie .

Перемога на Всеукраїнському конкурсі

8-9 квітня на базі факультету історії та права Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбувся підсумковий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Історія та археологія».

Для участі в конкурсі було надіслано 111 робіт із 62 закладів вищої освіти.

Відповідно до рішення галузевої конкурсної комісії переможцями було визначено 28 осіб.

Дипломом II ступеня за перемогу в конкурсі нагороджено Максима Сльозкіна, студента ІV курсу історичного факультету. Його робота «Газета «Громадська думка» як джерело з історії соціально-політичних процесів в Наддніпрянській Україні в період Першої російської революції» посіла 9-те місце в загальному рейтингу (науковий керівник – Олександр Федьков, доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри архівознавства, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін).

Вітаємо Максима з перемогою та бажаємо успіхів у подальшій науковій та дослідницькій роботі!

Пресцентр університету

Переможці ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Щиро вітаємо магістрантку педагогічного факультету спеціальності 013 Початкова освіта Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Оксану Криву, котра брала участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Освітні, педагогічні науки», проведеному на базі Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка у квітні 2020 року.
На конкурс було подано 66 наукових робіт із різних закладів вищої освіти України.
Згідно з рішенням галузевої конкурсної комісії Оксана Крива нагороджена дипломом ІІІ ступеня за роботу «Виховання правових уявлень учнів закладів загальної середньої освіти в умовах реформування» (науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри теорії та методик початкової освіти Бахмат Н.В.).

Читати далі

Erasmus+ в Римі: новий конкурс для викладачів відкрито

Відкрито конкурс на подання заявок у рамках програми Erasmus+ (Teaching mobility)  до Університету Sapienza (м. Рим, Італія). До участі у конкурсі  допускаються науково-педагогічні працівники усіх факультетів Університету Огієнка, які володіють англійською мовою рівня intermediate (i.e. Threshold level B1 or Higher of the Common European Framework of Reference for languages).

Конкурсантам необхідно підготувати такі документи:

  • Curriculum Vitae
  • Motivation letter
  • List of publications

Реєстрація учасників конкурсу здійснює за посиланням з обов’язковим використанням корпоративної поштової скриньки kpnu.edu.ua.

Термін подання заявок до 20 вересня 2019 року за посиланням.

Відділ міжнародних звязків

 

Конкурс для студентів економічних спеціальностей!

Громадська організація “Український народний контроль” спільно з кредитною спілкою “Kredit House Ukraine” оголошують про початок конкурсу, метою якого є надання фінансової допомоги для студентів закладів вищої освіти України.

До участі у конкурсі запрошуються студенти економічного факультету денної та заочної форми навчання. Для участі у конкурсі учасникові слід створити аналітичну статтю обсягом 1500-3000 слів. Тематика статті та детальніша інформація про умови конкурсу – за посиланням.

Тетяна Білецька, керівник відділу наукової роботи

Ти студент навчального закладу України? Ця інформація для тебе!

 

Веб-студія Oranges та інформаційний портал Kredit House запрошують всю талановиту молодь взяти участь у конкурсі. Здійсни свою мрію – отримай стипендію на навчання! Гарна новина, наразі існує дві премії, в залежності від спеціалізації навчання.

Умови конкурсу доволі прості, більш детально ознайомитись з умовами і завданням можна за наступними посиланнями:

Для студентів спеціальностей “Маркетинг“: https://oranges.guru/contest/ua/
Для  студентів спеціальностей “Економіка/Фінанси“: https://kredit.house/ua/grand-education

Український міжнародний музичний феєрверк

Шановні  колеги!

У  музичному житті країни  продовжується  робота по організації щорічного  Міжнародного музичного фестивалю-конкурсу «Український міжнародний музичний феєрверк»,  який вперше успішно відбувся у м. Кам’янець-Подільському в травні 2016 року. Читати далі

Переможниця конкурсу

 

Визначено переможців ІІ (обласного) етапу ХVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика за п’ятьма рівнями складності серед студентської молоді. Читати далі