Категорія: Конкурси

Erasmus+ в Римі: новий конкурс для викладачів відкрито

Відкрито конкурс на подання заявок у рамках програми Erasmus+ (Teaching mobility)  до Університету Sapienza (м. Рим, Італія). До участі у конкурсі  допускаються науково-педагогічні працівники усіх факультетів Університету Огієнка, які володіють англійською мовою рівня intermediate (i.e. Threshold level B1 or Higher of the Common European Framework of Reference for languages).

Конкурсантам необхідно підготувати такі документи:

  • Curriculum Vitae
  • Motivation letter
  • List of publications

Реєстрація учасників конкурсу здійснює за посиланням з обов’язковим використанням корпоративної поштової скриньки kpnu.edu.ua.

Термін подання заявок до 20 вересня 2019 року за посиланням.

Відділ міжнародних звязків

 

Конкурс для студентів економічних спеціальностей!

Громадська організація “Український народний контроль” спільно з кредитною спілкою “Kredit House Ukraine” оголошують про початок конкурсу, метою якого є надання фінансової допомоги для студентів закладів вищої освіти України.

До участі у конкурсі запрошуються студенти економічного факультету денної та заочної форми навчання. Для участі у конкурсі учасникові слід створити аналітичну статтю обсягом 1500-3000 слів. Тематика статті та детальніша інформація про умови конкурсу – за посиланням.

Тетяна Білецька, керівник відділу наукової роботи

Ти студент навчального закладу України? Ця інформація для тебе!

 

Веб-студія Oranges та інформаційний портал Kredit House запрошують всю талановиту молодь взяти участь у конкурсі. Здійсни свою мрію – отримай стипендію на навчання! Гарна новина, наразі існує дві премії, в залежності від спеціалізації навчання.

Умови конкурсу доволі прості, більш детально ознайомитись з умовами і завданням можна за наступними посиланнями:

Для студентів спеціальностей “Маркетинг“: https://oranges.guru/contest/ua/
Для  студентів спеціальностей “Економіка/Фінанси“: https://kredit.house/ua/grand-education

Український міжнародний музичний феєрверк

Шановні  колеги!

У  музичному житті країни  продовжується  робота по організації щорічного  Міжнародного музичного фестивалю-конкурсу «Український міжнародний музичний феєрверк»,  який вперше успішно відбувся у м. Кам’янець-Подільському в травні 2016 року. Читати далі

Переможниця конкурсу

 

Визначено переможців ІІ (обласного) етапу ХVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика за п’ятьма рівнями складності серед студентської молоді. Читати далі

Фотографії та натхнення. Результати конкурсу «Out of study»

 

Фотоконкурс «Out of study» своєрідно відобразив свободу креативності студентського дозвілля. Студенти представили понад шістдесят авторських фотографій. Яскраві кольори пейзажів відтінялися чорно-білою класикою. Переможців нагородили грамотами (хто не зміг прийти на вручення, можуть підійти до організаторів), а найкращі фотографії зайняли почесне місце біля кафедри журналістики.

Мета фотоконкурсу, за словами організаторів (Сергія Швеця, Богдани Хоми та Федіра Олексюка), – спрямувати студентів на шлях саморозвитку, розкрити оригінальні таланти у фотомистецтві. А також розвінчати міфи про студентське дозвілля. Фотоконкурс надихнув організаторів на створення ще одного проекту, пов’язаного із фотографією, тому будемо чекати нових ідей.

Фотографії, представлені учасниками, відрізнялися одна від одної за змістом, стилем, настроєм, але всіх їх об’єднав у цілісну інсталяцію вислів одного з тих, хто закоханий у мистецтво фотографії: «Фотографувати може тільки той, хто зможе вибудувати на одній осі очі, голову й серце».

Результати голосування:

1 місце – Анастасія Сербіна

2 місце – Катерина Шупарська

3 місце – Олена Митрофанюк

Богдана Хома

Переможці Всеукраїнського конкурсу наукових робіт із соціальної педагогіки

Вітаємо переможців
IV Всеукраїнського дистанційного конкурсу студентських та учнівських наукових робіт із соціальної педагогіки (2016)

Роботи студентів Камянець-Подільського національного університету здобули призові міста.

Читати далі

«FULL HOUSE» – ЦЕ НЕ ЛИШЕ ВИЙГРАШНА КОМБІНАЦІЯ В ПОКЕРІ, АЛЕ Й КОМАНДА КВН ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

Славиться талантами наш університет! Славиться він і найбільшою студентською лігою Клубів Веселих і Найкмітливіших, команди якої перемагають в університетських, міських, обласних та всеукраїнських чемпіонатах та кубках КВН. Цього року на історичному факультеті було створено команду із досить оригінальною назвою «Full House». До складу команди входять справжні таланти: Демидюк Василь (капітан команди, автор та актор), Савосто Вікторія (конферансьє та  актор), Турковський Тарас (автор та актор),  Клюс Олена (актор) та Гук Віталій ( звукорежисер). Як виникла команда та яка атмосфера панує в ній – ми вирішили запитати в самих гравців

–  Василь, коли та як з’явилася команда?

–  Майже в кожному університеті першокурсники проходять посвяту в студенти. Однак лише в нашому виші, крім традиційної посвяти в студенти, є посвята в кавеенщики – чемпіонат команд КВН «Першачок» на кубок ректора. Дізнавшись про «Першачок», ми вирішили спробувати свої сили. Однак тоді нас будо лише троє хлопців (я, Тарас і Артур). Ми розуміли, що втрьох буде важкувато і вирішили запросити до команди дівчат, адже з ними і цікавіше, і веселіше. Шукати довго не довелося, охочих стати частиною університетської ліги КВН було безліч. Зваживши всі «за» і «проти», ми вирішили взяти до команди Вікторію та Олену. І це був правильний вибір.

  29 жовтня 2015 року команда КВН «Full House» вперше вийшла на головну сцену університету. Цього дня ми отримали не лише свідоцтво «Про народження команди КВН», але й здобули головний приз – Кубок ректора. Це було незабутньо!

–  Full House – це комбінація в покері. Чому для назви команди ви обрали саме її, адже є й інші виграшні комбінації?

 Full Housе – комбінація, до якої входять три карти одного рангу та дві іншого. В нас було якраз троє хлопців і двоє дівчат, тому й виникла така ідея. Сама назва гарно звучить, асоціюється з чимось яскравим і дещо пафосним.

– Ви ще досить молода команда, однак вже змогли себе гарно зарекомендувати. Розкажіть про ваші успіхи?

– Як вже казав Вася, першу перемогу ми здобули на чемпіонаті КВН «Першачок» на кубок ректора, – розповідає Олена. – Наступну перемогу ми здобули на Зимовому фестивалі команд КВН студентської ліги нашого університету, далі на Благодійному кубку Кам’янця-Подільського. Не оминула нас перемога і на Весняному кубку КВН студентської ліги К-ПНУ імені Івана Огієнка. Цієї весни завдяки Анатолієві Анатолійовичу Заводовському, керівникові відділу навчально-виховної роботи та гуманітарної освіти, нам випала чудова нагода взяти участь у телевізійній лізі КВН «Битва ВУЗів». Виступили ми гідно, потрапили в ефір та пройшли в сезон. Проте найбільший успіх – це визнання глядачів.

 – Що вас надихає під час написання жартів?

 – Студентське життя, кохання та все, що цікавить молоду людину, – зазначає Тарас. – Глядач змінюється, змінюються його інтереси та вподобання. Ми намагаємося підбирати такий матеріал, який буде цікавим, свіжим і смішним для кожного.

– КВН заважає навчанню чи навпаки?

– Коли ми починали грати в КВН,  боялися, що з навчанням буде «завал», – розповідає Вікторія. – Проте КВН дуже дисциплінує. Ми навчилися розподіляти свій час і правильно розставляти пріоритети. Мушу зізнатися, що іноді трапляється навпаки:  навчання заважає підготовці до ігор. Однак ми намагаємося поєднувати прекрасне з корисним.

– «Бути смішним» – стиль життя?

– Ця фраза, на нашу думку, не підходить для характеристики КВНщиків. КВН – це не цирк, – зазначає Олена. – Клуб Веселих і Найкмітливіших об’єднує не тільки веселих жартівників, а ще й кмітливих, інтелектуально розвинутих людей із творчими поглядами на життя.  Переконана, що бути смішним – це власна позиція, яку потрібно показувати вміло й доречно. А ось КВН – це не просто стиль життя, це стан душі.

– На парах часто жартуєте? Чи були якісь кумедні ситуації в житті вашої команди?

– Навчальний процес повинен завжди проходити легко та без зайвої напруги, тому на парах ми жартуємо часто, хоч і не в такому форматі, як на сцені. Кумедні ситуації в житті нашої команди виникають завжди, навіть поза репетиціями, – розповідає Тарас.

  • Які творчі плани на майбутнє?

– Грандіозні, – говорить Вікторія. – Однак всьому свій час. Зараз ми готуємося до сезону телевізійної ліги «КВКактус», працюємо над новими жартами, вдосконалюємо навички сценічної майстерності.

Що ви побажаєте нашим читачам?

– Бажаємо успішно скласти іспити, гарно відпочити влітку, набратися нових сил та позитивних вражень. І нехай «full house» буде для вас завжди виграшною комбінацією. З любов’ю команда КВН «Full House».

 

Розмовляла Віталіна Чорна,

студентка І курсу історичного факультету

 

У червні стартує мистецький «Grand Fest Кам’янець»

Всеукраїнський мистецький фестиваль-конкурс «Grand Fest Кам’янець» відбудеться в у нашому місті з 3 по 5 червня 2016 року з метою підвищення ролі мистецтва в естетичному вихованні підростаючого покоління, подальшого розвитку дитячої та юнацької творчості, підтримки талановитої молоді, популяризації національних видів мистецтва. Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка – один із партнерів та активних учасників заходу.  Читати далі

«Виростаючи, діти стають або дорослими, або поетами»

«Виростаючи, діти стають або дорослими, або поетами». Ці слова належать Костянтину Федіну, одному із класиків радянської літератури. І кожен може або погоджуватись із ними, або абсолютно заперечувати їх. Але ніхто напевно не буде забороняти дитині чи дорослому бути поетом.

Читати далі