День: 09.10.2015

Методичний семінар «Використання електронного засобу навчального призначення у викладанні літературознавчих дисциплін»

9 жовтня 2015 р. на факультеті іноземної філології  у рамках VII Міжнародної конференції «Актуальні проблеми історичної та теоретичної поетики» був проведений методичний семінар на тему «Використання електронного засобу навчального призначення у викладанні літературознавчих дисциплін».

Читати далі

Відпочили з користю

Гарною традицією для активістів студентського самоврядування, учасників КВН та профоргів уже стала подорож Дністром на катері. За сприяння ректорату і профкому САД цей відпочинок для студентів – безкоштовний. Читати далі

Випускний іспит з англійської мови у формі ЗНО скасовано

Міністерством освіти і науки прийнято рішення про відміну проведення державної підсумкової атестації учнів 11 класів з іноземної мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Відповідний наказ підписано міністром освіти і науки Сергієм Квітом.
Згідно із затвердженими змінами, державна підсумкова атестаціїя з іноземної мови у 2015/16 навчальному році залишиться обов’язковою, однак буде проведена навчальними закладами самостійно і не у формі ЗНО.
Інші два предмета державної підсумкової атестації учнів 11 класів (українська мова та математика / історія України) будуть проведені у формі зовнішнього незалежного оцінювання.
У МОН зазначають, що таке рішення ухвалене враховуючи звернення громадських організацій, батьків та учнів.
Також наказом міністерства розширено період проведення ДПА в 11-х класах. Випускні іспити відбудуться з 5 до 30 травня.

Додатково див.: Наказ МОН № 1050 від 08.10.15 року “Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 вересня 2015 року № 940”

Освіта в Україні та закордоном – Освіта.UA

 

Доля і спадщина Володимира Свідзінського (до 130-річчя від дня народження)

Володи́мир Євти́мович (Юхи́мович) Свідзінський, український поет доби “Розстріляного відродження”, перекладач, народився 8 жовтня 1883, с. Маянів  Вінницького повіту Подільської губернії (нині Тиврівський район,Вінницька область). 1899 – закінчив Тиврівське духовне училище.

Читати далі

Що таке електронне урядування і кому це потрібно?

Відповідь на ці та інші питання отримали присутні на зустрічі в міській раді 7 жовтня за участю експерта Агентства електронного урядування України, радника голови комітету закордонних справ Парламенту Естонії Яніки Мерило. У цьому заході взяли участь студенти та викладачі економічного факультету. Читати далі