День: 01.08.2016

До уваги вступників на навчання за освітнім ступенем «магістр» та освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст»!

У разі потреби студентського квитка прохання подати заяву для його замовлення деканові  відповідного факультету або до навчального відділу (204 ауд. навчального корпусу №1).

Термін подання – до  26  серпня  2016  року.

До уваги вступників на навчання за освітнім ступенем «бакалавр»!

У разі потреби студентського квитка прохання подати заяву для його замовлення технічному секретареві приймальної комісії відповідного факультету (під час подання оригіналів документів) або до навчального відділу (204 ауд. навчального корпусу №1).

Термін подання – до  26  серпня  2016  року.

Олімпіада у Ріо – Свято спорту №1

Вперше на теренах Південної Америки відбудеться найважливіша спортивна подія чотириріччя – Олімпіада у Бразилії. Популярний мегаполіс, відомий своїми пляжами та карнавалами – Ріо-де-Жанейро, прийматиме ХХХІ Літні Олімпійські Ігри. Офіційна церемонія відкриття розпочнеться 5 серпня о 20-00 годині за місцевим часом, а жителі України наживо зможуть побачити дійство вже 6 серпня уночі 02-00 години. Більше двох тижнів прихильники спорту та вболівальники будуть слідкувати за подіями спортивних баталій, рідні та близькі – палко підтримувати, а самі спортсмени змагатимуться за звання кращих з кращих на олімпійських аренах!

Буде за кого по вболівати і нашим кам’янчанам, адже 11 спортсменів з-поміж 206 українських збірників будуть представляти Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка:

Георгій Зантарая, Кеджау Ньябалі, Світлана Ярьомка (дзюдо);

Сергій Куліш (кульова стрільба);

Аліна Комащук (фехтування);

Олександр Пелешенко (важка атлетика);

Ігор Радівілов, Ілля Єгоров (спортивна гімнастика);

Тетяна Кіт (вільна боротьба);

Наталія Лупу, Марина Бех (легка атлетика)

Щиро бажаємо нашим олімпійцям впевнено йти до своєї мети, “Швидше! Вище! Сильніше!” долати перешкоди, зловити хвилю везіння та усмішки Фортуни, досягнути особистих рекордів та переконливо випередити своїх опонентів. Повертайтеся з перемогою!!!

Урбаністичний присмак «Республіки»

З кожним роком стріт-арт, як окремий вид мистецтва, набуває все більшої популярності не лише у великих містах. Художники дають волю своїй фантазії і на стінах будинків дозволяють собі відтворювати все, що душа забажає: від вигаданих тварин до соціальних сюжетів.

Стріт-арт розглядає весь світ як одне велике полотно. Це вуличне мистецтво розвивається найшвидше з усіх відомих видів мистецтва. Читати далі

Чемпіонат Світу з комбат дзю-дзюцу

22-23 липня в місті Спліт (Хорватія) відбувся чемпіонат Світу з комбат дзю-дзюцу. Вітаємо студента факультету фізичної культури Олександра Марчука зі срібною нагородою у ваговій категорії +92 кг!

Читати далі