День: 06.08.2016

Найкращі абітурієнти стали студентами Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

Кам’янець- Подільський національний університет імені Івана Огієнка увійшов у топ-10 ВНЗ з найвищим рейтинговим балом вступників.

Хто ж вони: найуспішніші абітурієнти нашого університету та України? Серед вступників, зарахованих на державне замовлення, переважають ті, що обрали Університет Огієнка із першим і другим пріорітетом. Читати далі

«The Radivilov» – новий елемент спортивної гімнастики

 

Міжнародна федерація спортивної гімнастики (FIG) напередодні Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро ввела до програми п’ять нових елементів. Один із нових стрибків називатиметься «The Radivilov» на честь бронзового призера Олімпіади-2012 у Лондоні українця Ігоря Радівілова.

«Елемент виконується обличчям уперед, відштовхуючись від опорного містка. Спортсмен повинен зробити три оберти в повітрі перед тим як приземлитися. Оцінюється елемент у 7,0 балів», – йдеться в описі стрибка.

Слід зазначити, що студент Університету Огієнка Ігор Радівілов у складі збірної України відправився до Бразилії, де готується до участі в Олімпіаді-2016. Радівілов збирається виступити у вісьмох дисциплінах вже cьогодні, 6 серпня.

 

Спортклуб