День: 16.02.2017

Викладач вишу – журі конкурсу-захисту

12 лютого 2017 р. в м. Хмельницькому відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Читати далі

Викладачі вишу відвідали школи міста Красилова

Із метою профорієнтації викладачі нашого вишу, – декан факультету української філології та журналістики, доцент кафедри української мови Борис Олексійович Коваленко, доц. кафедри біології та методики її викладання Максим Іванович Козак, доц. кафедри екології Іван Вікторович Федорчук – відвідали загальноосвітні школи м. Красилів.

Читати далі

Профорієнтація з майбутніми абітурієнтами

15 лютого 2017 року в рамках проведення профорієнтаційної роботи з майбутніми абітурієнтами та з метою налагодження співпраці із загальноосвітніми навчальними закладами Чернівецької області Читати далі

«Made wіth love»

Щасливі закохані пари, тримаючись за руки, ідуть на прогулянку, але все не так, як завжди. Чому? Тому що це свято тільки для двох. Тільки цього дня можна забути про турботи й негаразди і поринути в атмосферу ніжності та кохання. День Святого Валентина відзначають 14 лютого. Його ще називають Днем усіх закоханих. Хоча до нас він прийшов нещодавно, але його можна сміливо вважати найпопулярнішим. Цей день без перебільшень найромантичніший, найзагадковіший у році. Тільки цього дня шматок картонки у формі сердечка дарує радість і посмішку.

Чого ще чекають цього дня? Звісно, свято не обходиться без подарунків. Саме тому у виставковій залі нашого міста (вул. Соборна, 29а) проводилася виставка-ярмарка, присвячена Дню Святого Валентина. Всі роботи, які були показані на ній, виготовлені майстрами власноруч. Серед них – омріяні подарунки: сумки, гаманці, вироби зі шкіри, косметика ручної роботи на основі індійських трав, вироби з дерева та інші речі, якими ви можете прикрасити цей день, зробивши приємне для коханої людини. Атмосфера виставки просто вразила.
В натовпі неможливо було не помітити хлопця, який обирав подарунок досить старанно. Його цікавили всі дрібниці, адже подарунок має бути найкращим! Тут навіть не було сумнівів: він обирає подарунок для коханої. І ось він побачив той самий особливий сюрприз – ляльку із тканини, “щасливого” кота з метеликом на шиї, який обіймає свою подружку. Напевне, ці пухнастики були схожі саме на нього і його дівчину. Також на виставці були презентовані яскраві фігурні свічки, вироби з бісеру, прикраси з полімерної глини. Жоден не пішов із виставки без пакуночка для своєї другої половинки й гарного настрою.

І пам’ятайте, що головне – не кількість подарунків та їх вартість, а увага близької людини.

Юлія Бараболя, Максим Сльозкін

(фото Іванна Шептицька)