День: 27.02.2019

Зустріч із Міхалом Кацевичем

27 лютого в конференц-залі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася зустріч із польським журналістом, експертом міжнародником Міхалом Кацевичем.

Організаторами заходу був історичний факультет та Антон Найчук, випускник університету 2012 року, кандидат політичних наук, очільник громадської організації «Фонд громадської дипломатії».

Журналіст “Newsweek Polska” та “BELSAT” поділився досвідом висвітлення політичної проблематики в засобах масової інформації. Також Міхал Кацевич розповів про свої книги “Лукашенко. Диктатор в колхозі “Білорусь”, “Путін і Ко. Історія обману”, назвав причини, які спонукали його до написання цих книг.

Як фахівець зі східноєвропейської і російської проблематики, журналіст наголосив на важливості ЗМІ в сучасному соціально-політичному просторі. До обговорення долучилися студенти історичного факультету та факультету української філології та журналістики.

Зустріч пройшла у теплій та дружній атмосфері. Кожен із присутніх мав змогу поставити запитання до спікера. Студенти цікавилися специфікою роботи журналіста-міжнародника, питаннями висвітлення виборчих перегонів у ЗМІ, геополітичною ситуацію на території Східної Європи.

На завершення зустрічі Сергій Вонсович, завідувач кафедри політології та соціології подарував гостеві книги, присвячені сторіччю університету.

Олена Валяровська, студентка 2 курсу факультету

української філології та журналістики

Зустріч з учнями шкіл Волочиська

26 лютого 2019 року з метою проведення профорієнтаційної роботи представники Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, а саме: Володимир Дубінський, декан історичного факультету, Олександр Федьков, завідувач кафедри архівознавства, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін, Володимир Адамовський, керівник відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки, ­– відвідали загальноосвітні навчальні заклади міста Волочиська (ЗОШ №1, ЗОШ №5 та НВК №6).
Викладачі вишу ознайомили учнів зі сторічною історією становлення університету, його сучасним станом, структурними відділами факультету, спеціальностями, за якими проводиться навчання. Також учням розповіли про освітню, наукову та громадську діяльність факультету, роботу студенського самоврядування.
Наприкінці зустрічі кожен охочий мав змогу поспілкуватися з науково-педагогічними працівниками вишу та отримати відповіді на запитання. Також школам були передані ювілейні видання “Перші 100 років успіху” та підбірку наукової та навчально-методичної літератури.

На перспективу була досягнута домовленість про подальшу співпрацю Університету Огієнка із закладами середньої освіти міста Волочиська.

Володимир Дубінський, декан історичного факультету

Еразмус: «…..і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь…»

Католицький університет міста Ружомберок (Словацька республіка) гостинно відчинив двері студентам, працівникам та викладачам Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка в рамках міжінституційної угоди європейської програми академічної мобільності ERASMUS + KA107. Читати далі

Етап Кубку світу зі стрибків на батуті

Вітаємо студентку факультету фізичної культури Дарину Козярську з перемогою на етапі Кубку світу зі стрибків на батуті (акробатичній доріжці), що проходив 13-18 лютого в столиці Азербайджану м. Баку. Читати далі