День: 03.09.2019

Зустріч з першокурсниками!

2 вересня університетська спільнота зустрічала першокурсників. Цього року на навчання до університету зараховано 600 студентів першого курсу освітнього ступеня «бакалавр». День був насиченим яскравими та позитивними емоціями. Уранці студентів зустріли декани факультетів й ознайомили їх з особливостями навчання в закладі вищої освіти. На історичному факультеті біля каплиці Різдва Христового ПЦУ відбувся молебень.

Продовженням стали урочистості з нагоди нового навчального року на стадіоні університету. Першокурсників привітав ректор університету, доктор історичних наук, професор Сергій Копилов, котрий підкреслив, що студенти зробили правильний вибір, обравши для навчання один із найстаріших та найпрестижніших вишів України. Ректор побажав першокурсникам успіхів у навчанні, в оволодінні професією та наголосив на тому, що життя студента в нашому університеті та місті є досить цікавим.
До привітань ректора долучилася завідувачка кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти, доктор педагогічних наук, професор Світлана Миронова, яка  зазначила, що для першокурсників починається один із найважливіших життєвих квестів під назвою «Студентське життя». З вітанням виступив секретар міської ради Дмитро Васильянов, який висловив сподівання на те, що студентам сподобається навчатися в одному із найкрасивіших міст України. Наприкінці першокурсників привітала заступниця спікера студентського сенату Юлія Штефанко.

Зворушили всі присутніх виступи наших талановитих студентів: Тараса Воробця, Василя Пирога, Катерини Ковтуняк, Вікторії Олійник, Тараса Пухальського та ін.

Вітаємо першокурсників у древніх стінах нашого університету! Нехай ця подорож буде приємною для Вас! Насолоджуйтеся новим статусом студента, знайомтеся з цікавими людьми, знаходьте справжніх друзів, розважайтеся й веселіться, недосипайте ночей, готуючись до занять, слухайте лекції й усьому дивуйтеся, адже студентська пора – це один із найкращих періодів вашого життя!