День: 06.09.2019

Студентка Діана Яцишин – майбутня експертка НАЗЯВО

Вітаємо нашу студентку Діану Яцишин  як майбутню експертку з акредитації освітніх програм. Попереду ще навчання, тренінги, новий досвід, але віримо, що всі перепони будуть подолані, адже позаду великий досвід участі у міжнародних програмах.

 

НАЗЯВО (Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти) оприлюднило перелік попередньо відібраних кандидатів в експерти з акредитації освітніх програм.  До відбору було подано 3867 анкет від науково-педагогічних працівників та 474 анкети від здобувачів освіти. Відділом супроводу роботи експертів було відібрано 417 анкет. Серед них – анкета Яцишин Діани, яку запрошено стати однією із представниць експертизи НАЗЯВО.

Діана Яцишин – студентка факультету іноземної філології IV курсу групи Ang1-В16. Діана –  активна учасниця різноманітних міжнародних проектів, у яких бере участь Кам’янець-Подільський університет імені Івана Огієнка. Серед них:

  • Сертифікований фасилітатор від British Council у рамках програми «Active Citizens»;
  • Волонтерка міжнародної програми AIESEC у Чехії;
  • Учасниця національного семінару «Eastern Partnership Leaders For Change»;
  • Учасниця програми розвитку лідерських компетенцій «Student action» у рамках програми ERASMUS В Сербії;
  • Випускниця факультету муніципального управління при виконавчому комітеті Кам’янець-Подільської міської ради;
  • Учасниця молодіжного обміну «Morning Forward» у рамках програми British Council

У вересні Діана разом із відібраними кандидатами  проходитиме навчання, яке складатиметься з онлайн-курсу, очного тренінгу та тестувань.

Бажаємо успішного навчання Діані!

Прес-центр університету

Старт міжнародного проекту

9 по 15 вересня студенти з факультету іноземної філології, а також з історичного та економічного факультетів братимуть участь у проекті «Разом пізнаємо перлини культур Повісля Домбровського і Поділля». Програма проекту реалізовуватиметься у місті Домброва Тарновська, що у Польщі.

У рамках події  учасники будуватимуть дружні зв’язки між молодим поколінням українців і поляків. Зокрема, студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка активно співпрацюватимуть із іноземними студентами Групи понадгімназійних шкіл №2  імені К.К. Бачинського.

Програма заходу передбачає веселі й приязні бесіди, екскурсії, інтеграційні зустрічі, лекції, активний відпочинок та, звичайно, нові приємні враження.

Наші студенти уже мали аналогічний досвід міжнародної співпраці з Групою понадгімназійних шкіл №2  імені К.К. Бачинського. Проект «Разом пізнаємо перлини культур Повісля Домбровського і Поділля» продовжуватиме їх спілкування та взаємну діяльність.

Кам’янець-Подільський університет імені Івана Огієнка також запрошує студентів та науково-педагогічних працівників Групи понадгімназійних шкіл №2 імені К.К. Бачинського стати гостями нашого міста та університету.

Бажаємо вам насолодитись враженнями, відкрити нові знання й зустріти друзів.  Наш Університет завжди напоготові навчати та відкривати для вас світ!

Відділ міжнародних зв’язків.

Подяка з Нагоди Дня Незалежності України!

Правління Хмельницької обласної організації Національної спілки журналістів України висловлює щиру подяку завідувачу кафедри Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка професору ЗАВАЛЬНЮКУ ОЛЕКСАНДРУ МИХАЙЛОВИЧУ та СЛЬОЗКІНУ МАКСИМУ ОЛЕКСАНДРОВИЧУ за високий професіоналізм, вагомі особисті досягнення в праці та з нагоди Дня Незалежності України!

Бажаємо подальших успіхів і досягнень у науковій та професійній діяльності!

Фінальний тур чемпіонату України з регбі-7 серед команд суперліги

24 серпня 2019 року в Харькові завершився третій фінальний тур чемпіонату України з регбі-7 серед команд суперліги. Читати далі