День: 11.09.2019

Офіційне відкриття проєкту молодіжного обміну (відео)

10 вересня відбулось офіційне відкриття проєкту молодіжного обміну «Разом пізнаємо перлини культур Повісля Домбровського і Поділля», який наш університет реалізує спільно зі Групою понадгімназійних шкіл №2 імені К.К. Бачинського в Домброві Тарновській.

 Перед українською та польською молоддю з вільною промовою виступив директор школи Р. Пантера. Начальник відділу М. Смолож презентувала учасникам програму культурних заходів, які їх чекають в рамках проєкту. Запрошений гість Вєслав Краєвскі, посол сейму, побажав приємного та плідного перебування у Польщі.

Також директор Р. Пантера провів для наших студентів екскурсію по навчальному закладу. Оглянули комп’ютерні лабораторії, спортивні зали, лінгафонний кабінет і кабінет готельно-ресторанної справи, сучасний медпункт тощо.

Гостинний прийом та спілкування зі польськими однолітками залишили масу приємних емоцій та вражень. Далі – участь у програмі проєкту!

Відділ міжнародних зв’язків.

Олімпійський урок-2019

9-10 вересня в рамках святкування дня фізичної культури та спорту України для учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Кам’янця-Подільського було проведено Всеукраїнський олімпійський урок. Учасниками цього заходу стали учні 6-8 класів Спеціалізованої ЗОШ № 1, Навчально-виховного комплексу № 3, ЗОШ І-ІІІ ступеня № 10 та ЗОШ І-ІІ ступеня № 11. Читати далі