День: 30.09.2019

Чемпіонат України з боксу


Вітаємо студента факультету фізичної культури Степана Грекула з перемогою у ваговій категорії до 81 кг на чемпіонаті України з боксу серед чоловіків, що пройшов 23-30 вересня в м. Маріуполі. Ще один наш студент В’ячеслав Гаврилюк посів п’яте місце у ваговій категорії +91 кг.

Читати далі

День туризму


27 вересня в межах святкування Всесвітнього дня туризму студенти економічного факультету  Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (напрями підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа») брали активну участь у заходах, які проводилися в місті.

Читати далі

Заходи, з нагоди святкування Дня туризму

27 вересня 2019 року увесь світ та Україна відзначали Всесвітній день Туризму. В Кам’янці-Подільському – відомому туристичному центрі – проводилася цілий низка заходів, присвячених цьому святу. В місті відбулися такі заходи: конкурс «Кращий сувенір Кам’янця-Подільського»; чемпіонат України з повітроплавання; безкоштовна історична екскурсія «Кам’янець-столиця УНР»; безкоштовна спортивна екскурсія «Під мостами Кам’янця»; безкоштовний акватур «Сплав по Смотричу»; панельна дискусія «Кам’янець туристичний 2019: досягнення та невикористані резерви» тощо.
Читати далі

До уваги студентів!

Шановні студенти Університету Огієнка, оголошується набір до любительської студентської ліги з футболу. Встигніть зареєструвати свою команду, адже чемпіонами можете стати сами ви!

Читати далі

DAAD-стипендії в університеті Огієнка!

2 жовтня 2019 року на запрошення кафедри німецької мови лектор DAAD Юліан Шорр проведе інформаційний захід щодо можливості отримання грантів та стипендій для навчання у вишах Німеччини.

Читати далі

Вітаємо із успішним захистом!

Вітаємо Буйняк Мар’яну Геннадіївну, асистента кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук (науковий керівник – доцент Матвєєва М.П.).

Читати далі

Музика і осінь…

Що може бути чарівнішим, ніж органний концерт у запорошеному листям місті? Тим паче, якщо органіст – Віктор Лияк, відомій у світі виконавець із Варшави (Польща), професор, доктор гуманістичних наук!

Читати далі