День: 19.12.2019

Зміни у сфері вищої освіти: основні положення

18 грудня 2019 року Верховна Рада України ухвалила Закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти”.

Читати далі

Чарівне свято – Різдво

Зима — воістину чудовий час, адже саме взимку ми поринаємо у вир чарівних різдвяно-новорічних свят. Для більшості з нас Різдво – це насамперед родинне свято, яке асоціюється з ялинкою, мандаринками, колядками тощо. Кожен із нетерпінням чекає Різдвяного дива.

Читати далі

Зустріч із Генеральним консулом Республіки Польща

  18 грудня 2019 року до Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка завітав Дамян Цярціньскі, Генеральний консул Республіки Польща в місті Вінниці.

Читати далі

Скринька довіри

Відповідно до законів України «Про вищу освіту», «Про запобігання корупції», «Про звернення громадян» з метою посилання заходів, спрямованих на запобігання, протидію та профілактику корупції в університеті, своєчасного отримання та оперативного реагування на факти корупції.

Читати далі

Студентка Університету Огієнка – голова Молодіжної ради міста!

 

Вітаємо Катерину Горбачову, студентку ІІ курсу факультету Корекційної та соціальної педагогіки і психології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з обранням головою Молодіжної ради міста Кам’янця-Подільського!

Читати далі

Участь у кінозйомках

 Міжнародна співпраця традиційно є важливим напрямком діяльності кафедри історії України. Однак якщо участь у міжнародних наукових форумах і спільні із зарубіжними колегами проекти давно стали звичними для науковців кафедри, то іноді використовуються досить незвичні та оригінальні форми міжнародної співпраці.

Читати далі

Відбувся День відкритих дверей

14 грудня 2019 року в навчальному корпусі №1 Університету Огієнка розпочався цикл традиційних Днів відкритих дверей для випускників закладів загальної середньої освіти та закладів освіти, які готують фахівців за освітньо-професійними програмами на початковому рівні (короткому циклі) вищої освіти.

Читати далі

Пресреліз за програмою Erasmus+

23 грудня 2019 р. Національний Еразмус+ офіс в Україні у співпраці з Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка проведуть інформаційний захід щодо можливостей Програми ЄС Еразмус+ для викладачів та працівників закладів вищої освіти, студентів, випускників, представників установ, молодіжних організацій та молоді.

Читати далі