День: 02.03.2020

На межі

Межа, як свідчать словники, – це закінчення, допустима норма дозволеного, лінія поділу. А вислів «провести межу» означає відокремити певні речі як не рівнозначні за сутністю, значенням та ін.

27 лютого учасники студентського Ораторського клубу визначали межі толерантності та межі літературної української мови.

Засідання трохи відрізнялося від попередніх: по-перше, передчуттям весни, по-друге, полемічністю (адже вибрані теми належать до актуальних і гострих у сучасному соціумі), по-третє, відсутністю змагальності між ораторами (каюся, одним із них була керівниця клубу).

Читати далі

Чемпіонат України зі спортивної акробатики

26-28 лютого у Вінниці відбувся чемпіонат України зі спортивної акробатики, на якому студенти факультету фізичної культури Набивач Ілля та Набивач Ярослав посіли третє місце.

Вітаємо хлопців з гарним результатом!

Спортклуб

Keep calm and study in Poland with NAWA!

Польське національне агентсво академічних обмінів (NAWA) оголошує набір заявок на стипендійну програму Стефана Банаха.

Ця програма створена задля підтримки соціально-економічного розвитку країн східного партнерства, країн Центральної Азії та Західних Балкан шляхом підвищення рівня знань та освіти громадян. Це такі країни: Білорусь, Україна, Вірменія, Азербайджан, Грузія, Молдова, Казахстан, Киргизстан, Узбекистан, Таджикистан, Туркменістан, Албанія, Боснія і Герцеговина, Чорногорія, Косово, Північна Македонія та Сербія.

Читати далі

Чемпіонат України з настільного тенісу

Цими вихідними (28 лютого – 1 березня) м. Чернігів приймав чемпіонат України з настільного тенісу серед дорослих, де гідно показали себе студенти факультету фізичної культури нашого вишу. Зокрема, Соломія Братейко стала чемпіонкою в особистому жіночому розряді, разом із Веронікою Гуд вони перемогли в парному жіночому розряді, Антон Лімонов виборов срібло в парному чоловічому розряді, і разом із Веронікою Гуд також посіли друге місце.

Вітаємо наших тенісистів!

Спортклуб

Дізнайся про переваги міжнародного сертифікату Pearson Test of English (PTE)

  • Чи готовий я отримати сертифікат щодо рівня знань з іноземної мови для того, щоб розвивати свою кар’єру?
  • Якими знаннями я зараз володію і яких ще бракує?
  • Де і коли я можу скласти іспит?

На ці та інші запитання Ви можете отримати відповідь, відвідавши зустріч із директором авторизованого центру тестування Pearson Testsof  English у м. Хмельницькому.

Читати далі