День: 10.03.2020

Вітаємо володарів спортивного «Оскару – 2019»

Ось уже чотирнадцять років поспіль Національний олімпійський комітет України спільно з Міністерством молоді та спорту вшановує видатні спортивні досягнення наших співвітчизників.

9 березня 2020 року на сцені Київського національного академічного театру оперети під час щорічної Всеукраїнської урочистої церемонії «Герої спортивного року» відбулися нагородження видатних спортсменів, із-поміж яких і студентка ІІІ курсу факультету фізичної культури К-ПНУ імені Івана Огієнка Дар’я Білодід перемогла в номінації «Найкраща спортсменка року». Переможцями в номінації «Найкращий тренер року» стали випускники нашого вишу  Світлана Кузнєцова та Геннадій Білодід.

Вітаємо спортсменів із нагородами!

Спортклуб

POLONISTA стипендійна програма для студентів і науковців

Національне агентство академічних обмінів NAWA

POLONISTA

PROGRAM STYPENDIALNY DLA STUDENTÓW I NAUKOWCÓW

STYPENDIA NA CZĘŚCIOWE LUB PEŁNE STUDIA POLONISTYCZNE W POLSCE

STYPENDIA NA REALIZACJĘ PROJEKTÓW BADAWACZYCH W POLSCE

 ПОЛОНІСТ

СТИПЕНДІЙНА ПРОГРАМА ДЛЯ СТУДЕНТІВ І НАУКОВЦІВ

  • стипендії на часткове або повне полоністичне навчання у Польщі
  • стипендії на реалізацію дослідницьких проєктів у Польщі

Хто може взяти участь у програмі?

СТУДЕНТИ полоністики, полонознавчих напрямів або польських програм, реалізованих також у межах славістичного напряму навчання (у галузі польської мови, культури та знань про Польщу).

НАУКОВЦІ, предметом досліджень яких є польська мова, література, культура або історія.

Читати далі

Сучасне виробництво з середини

5 березня 2020 року студенти-економісти під керівництвом доцентів Івана Семенця та Оксани Кушнір, відвідали сучасне виробництво ПП «АВАНТ-АГРО», яке очолює Андрій Ванат (с. Ходоровці Кам’янець-Подільського району). Це підприємство має замкнений цикл виробництва: вирощування і переробка зернових культур, випікання хлібобулочних виробів та їх реалізація в торговельних мережах. Це забезпечує низьку собівартість та високу конкурентоспроможність виробленої продукції на ринку нашого краю. Крім того, підприємство дбає про високу якість продукції, яка забезпечується якісною сировиною та натуральними інгредієнтами.

Читати далі

Чемпіонат Європи з пневматичної зброї

У польському місті Вроцлав з 23 лютого по 02 березня проходив чемпіонат Європи з пневматичної зброї. Студентка першого курсу факультету фізичної культури, майстер спорту України Крістіна Гілевич стала чемпіонкою Європи серед юніорок в особистій першості у вправі       ГП-12. У командному заліку спортсменка здобула золоту медаль у вправі    ГП-11А.

Вітаємо спортсменку з визначним досягненням і бажаємо нових перемог!

Спортклуб