День: 23.03.2020

Міжнародний кінофестиваль “Бруківка” розпочинає прийом заявок

Цього тижня розпочинається прийом робіт на IV Кам’янець-Подільський Міжнародний кінофестиваль “Бруківка”, який нині має назву “КіберБруківка 2(4)20“. У зв’язку з пандемією вірусу COVID-19 та карантинними заходами у всьому світі оргкомітет вирішив провести фестиваль онлайн 16 травня 2020 року на День міста Кам’янця-Подільського та на День Європи.

Читати далі

Коронавірусна інфекція: симптоми, профілактика

Молєв Валерій Павлович, доцент кафедри фізичної реабілітації
та медико-біологічних основ фізичного виховання,
кандидат медичних наук, доцент, лікар-фтизіатр

Коронавірус

Коронавірусна інфекція – це гостре вірусне захворювання, спричинене РНК-геномним вірусом роду Coronavirus. Воно характеризується здебільшого ураженням дихальної системи та шлунково-кишкового тракту. Коронавірус є зоонозною інфекцією за походженням. Для людини хвороботворними є респіраторні та кишкові коронавіруси. Найчастіше трапляється респіраторний різновид захворювання, який зазвичай діагностується як гостра респіраторна вірусна інфекція.

Читати далі

Інформація про “гарячі телефоні лінії”

Шановні студенти та працівники університету!

Інформуємо Вас про те, що відповідно до рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Хмельницької обласної державної адміністрації від 10 березня 2020 року на території Хмельницької області діють такі «гарячі телефонні лінії»:
«Гаряча лінія» Департаменту охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації (0382) 70-43-63 (приймальне відділення КП «Хмельницька інфекційна лікарня»). Працює цілодобово. Ви можете отримати консультацію лікаря з таких питань:

  • які симптоми характерні для COVID – 19;
  • що потрібно робити, якщо у Вас або у Ваших рідних є симптоми респіраторного захворювання;
  • що потрібно робити в разі контакту з особою, яка має підозру на COVID – 19, або її хворобу вже підтверджено.

Читати далі