Чи потрібна дисципліна в університеті?

Шановне товариство!

Питання, яке ми виносимо на обговорення – дуже актуальне. Коли йдеться про дисципліну, багато студентів уявляють, як вони сидять на парі тихо. Але хіба дисципліна – це тільки слухняність?
Можна назвати чимало прикладів із життя групи, коли студенти порушують дисципліну. Проте не хочеться сьогодні когось ображати. Оскільки ми з вами вже вийшли з дитячого віку, то треба говорити не про пустощі, а про виховання самодисципліни. На мою думку, лише той студент досягає високих результатів у навчанні, який вміє себе самоорганізувати, а свої вчинки порівнює з поведінкою інших. Етична поведінка має бути нормою для кожного. Адже моральні принципи зобов’язують нас дотримуватись певних норм. Власне їх дотримання і складає зміст поняття «дисципліна». Поважаймо інших, і тоді нас теж будуть поважати!

Олена Митрофанюк,

кореспондент газети