У К-ПНУ розпочато внутрішню акредитацію освітніх програм спеціальностей у 2024-2025 н.р.

Відповідно до вимог Положення про систему внутрішнього забезпечення якості вищої освіти в К-ПНУ (нова редакція), Порядку внутрішньої акредитації освітніх (освітньо-професійних/освітньо-наукових) програм спеціальностей К-ПНУ (нова редакція), Плану внутрішньої акредитації освітніх (освітньо-професійних/освітньо-наукових) програм спеціальностей К-ПНУ в 2024-2025 н. р., наказу ректора від 02.09.2024 р. №95-ОД «Про затвердження Плану внутрішньої акредитації освітніх (освітньо-професійних/освітньо-наукових) програм спеціальностей Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка в 2024- 2025 н. р. і відповідальних працівників за її проведення» та для успішного проходження акредитаційної перевірки Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти із 09 вересня в К-ПНУ розпочали процедуру внутрішньої акредитації освітніх програм як одного з елементів внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти. У цьому навчальному році в Університеті Огієнка проходитимуть внутрішню акредитацію 26 ОП, зокрема 12 ОП першого (бакалаврського) та 14 другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

Під час першої зустрічі обговорили матеріали внутрішньої акредитації ОП «Середня освіта (Історія)» другого (магістреського) рівня вищої освіти (гарант – кандидат історичних наук, доцент Іван Боровець). Внутрішні експерти висловили основні зауваження та пропозиції щодо виконання кожного критерію самооцінювання та покращення освітньої програми.

Бажаємо всім гарантам, робочим групам, науково-педагогічним працівникам, здобувачам вищої освіти успішних акредитацій освітніх програм, проходження яких заплановане у 2024-2025 н.р.

Навчально-методичний відділ