Заняття у Школі молодого психолога

Заняття у Школі молодого психолога

28 листопада 2015 року у Школі молодого психолога Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка заняття на тему «Що таке стрес і як з ним боротися?» провели асистент кафедри загальної та практичної психології О.В. Портяна та запрошений практичний психолог, психоаналітик, психотерапевт Л.А.Юзюк.

«Всупереч поширеній думці, ми не повинні, та й не в змозі уникати стресу.
Але ми можемо використовувати його і насолоджуватися ним, якщо
краще пізнаємо механізм і виробимо відповідну філософію життя».

Г.Сельє.

На занятті учасники Школи молодого психолога дізналися про теоретичні та практичні підходи до профілактики стресу у шкільному та студентському віці.

Учасникам Школи молодого психолога було запропоновано психологічні практики та методики для профілактики і корекції стресів, адекватних для самостійного застосування.

На практичній частині заняття учасники перевірили на собі дієвість вправ «Здорові та нездорові способи подолання стресу», «Навіть якщо …» – «У будь-якому випадку …» та «Вчимося розслаблятися, справлятися зі стресовими ситуаціям».Під час виконання цих вправ учасники Школи молодого психолога відзначали зниження тривожності, підвищення настрою та більш спокійне сприйняття ситуацій, які викликали емоційну напругу.

Наступне заняття у Школі молодого психолога відбудеться в суботу, 5 грудня 2015 р., о 12 год.

Запрошуємо всіх бажаючих на наші наступні заняття за адресою: вул. Польський ринок, 6, м. Кам’янець-Подільський, кафедра загальної та практичної психології, аудиторія № 21, факультет корекційної та соціальної педагогіки і психології, К-ПНУ імені Івана Огієнка.

З питань роботи Школи молодого психолога звертатися до кандидата психологічних наук, старшого викладача Жиляк Наталії Вікторівни. Контактний телефон: 097 67 11 811.