Відкрито конкурс для здобувачів К-ПНУ на участь у AMU Autumn School «Introduction to Negotiation and Process Management»

Шановні здобувачі Університету Огієнка!

Університет імені Адама Міцкевича у Познані організовує AMU Autumn School «Introduction to Negotiation and Process Management», яка відбудеться 14-18 листопада 2024 р. у м. Поронін поблизу м. Закопане (Республіка Польща). Захід буде присвячений підготовці до роботи медіатора, особливостям ведення переговорів, вирішенню конфліктних ситуацій.

Партнерський університет покриває транспортні витрати, проживання та харчування.

Участь у конкурсі можуть брати здобувачі 2-4 курсу бакалаврату та 1 курсу магістратури.

Просимо заповнити гугл-форму до 25 жовтня 2024 року: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSepMVHg_sZvExg3PeXeHYSdgzJgtuFS51by1LQq3VoC2HHHQw/viewform?usp=sf_link

Працюємо та перемагаємо!