Зимовий фестиваль КВН

3 грудня 2015 року в університеті розпочався сезон Новорічних та Різдвяних свят, і відкрив його зимовий фестиваль команд ліги Клубів Веселих і Найкмітливіших нашого університету. Цього року у фестивалі взяло участь 5 кращих команд ліги: «Блюз», «КамПот», «Ну, ти поняв? Да?», «Full house» і «7 bit».

Не зважаючи на те що сесія на носі, охочих насолодитися відмінним гумором, поринути у святкову атмосферу та отримати новорічний настрій виявилося чимало.
Команди змагалися у двох конкурсах – «Візитка» та «Домашнє завдання». У підсумкові всі учасники отримали призові місця: команди «Ну, ти поняв? Да?» і «7 bit» посіли третє місце, команда «КамПот» – друге. Переможцем зимового фестивалю КВН – 2015 стала команда історичного факультету «Full house». Збірна команда університету «Блюз» отримала «Гран прі» фестивалю.
Подарунки для учасників були також новорічними – кожна команда отримала по кілька кілограмів мандаринів від профкому студентів, аспірантів і докторантів.

Тетяна Левицька, директор
студентського клубу