В університеті відбувся конкурс вертепів

Цьогоріч конкурс вертепів пройшов 10 грудня. Щоправда зал не був  заповнений, а команд на участь було всього три. Ведучим свята був Валерій Васильович Щегельський, завідувач лабораторії етнології нашого університету. Він розповів про черговість виходу на сцену команд та оголосив склад журі. Команди оцінювались за такими критеріями: досконалість виконання сценки, індивідуальна гра кожного учасника, костюми, реакція глядачів на виступ команди.

Першими на сцену вийшла 21-уін група. Розпочали виступ піснею під акомпонемент дзвіночка. Загалом сценки були короткими, а пісні занадто довгими, що змушувало зал трішки заснути. Можна сказати, що 21-уін група дала невеличкий концерт студентам та викладачам К-ПНУ імені Івана Огієнка, виконавши 5 пісень впродовж свого виступу.

Далі зал потішили своїм вертепом учасники 21-ур групи, що виступили енергійніше, ніж перша команда. Студенти були досить артистичними і цікаво зіграли свої ролі.

Останніми ж на сцену вийшла команда КВН «Еники-беники», які показали зовсім незвичайний вертеп, а саме сценку, як би Верховна Рада організовувала вертеп. На перших секундах виступу учасники зуміли розсмішити зал.

За кілька хвилин після виступів усіх команд журі були готові оголошувати результати.

Перше місце віддали команді 21-ур групи. Окремо відзначили хороше виконання колядок цією групою та деяких учасників, зокрема Володимира Орищука, Наталію Хом’як, Миколу Брезденя, Дмитра Буркіна за чудову індивідуальну гру. Кожен із них отримав невеликі солодкі подарунки.

Друге місце посіла команда 21-уін групи. І третє місце дісталось команді КВН «Еники-беники». Журі відзначило двох учасників за індивідуальну гру: Вадима Беника (в ролі Віктора Януковича) та Іванну Шептицьку (сценічна Наталія Королевська), які також отримали солодкі подарунки.

Усі три команди були нагороджені грамотами, тортами і соком, щоб можна було відсвяткувати:).

Юлія Аліменко, студентка ІІ курсу факультету

української філології та журналістики

(спеціальність “Журналістика”), кореспондент газети.

Фото: Олексій Уманець