Звання «Кращий спортсмен» та «Кращий суддя» отримали дівчата нашого вишу

11 лютого 2016 року на відкритті чемпіонату України з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок у м. Коломиї відбулося підбиття підсумків року, що минув, та визначення десятки кращих.

У номінації «Кращий спортсмен 2015 року» (жінки) переможцем стала студентка історичного факультету майстер спорту України Тетяна Шлопко.

У номінації «Кращий суддя 2015 року» нагороду отримала Наталя Іванівна Судак, старший диспетчер факультету фізичної культури, суддя національної категорії.

Окремою подякою «За вагомий внесок у розвиток пауерліфтингу» був нагороджений директор спортивного клубу нашого вишу, перший віце-президент Федерації пауерліфтингу України, заслужений працівник фізичної культури і спорту, заслужений тренер України Вадим Борисович Воронецький.