“Вільний мікрофон” в університеті

18 грудня  «Клуб молодих поетів» університету провів цікавий захід – «Вільний мікрофон», на якому будь-хто з присутніх мав змогу представити свій творчий доробок.

Відразу ж виявили ініціативу представники «сильної» статі. Зі сцени лунали зворушливі вірші, присвячені коханню і коханим. У цей час в актовій залі після генеральної репетиції залишилося досить багато кавеенівців з університетської ліги. Ця весела і невгамовна публіка врешті-решт не втрималася і зі словами «гріх не скористатися такою нагодою» узурпувала мікрофон. Одні епатуючи, інші – з досить серйозним виразом обличчя присвячували натхненні рими своїм командам та глядачам. Таке на перший погляд, еклектичне поєднання різних напрямків та стилів сценічної майстерності додало заходу свіжості та неповторності.

Наприкінці творчого зібрання керівник “Клубу молодих поетів» Юлія Старостіна привітала присутніх з прийдешніми святами і подякувала усім учасникам за теплу та дружню атмосферу.

Тетяна Левицька,

директор студентського клубу.