Результати конкурсу «I ♥K-PNU»

Студентський сенат і ГО «Студентське самоврядування» за сприяння профкому САД (голова Микола Моштак) та відділу виховної роботи і гуманітарної освіти (керівник Анатолій Заводовський) провели  конкурс «I♥K-PNU».

Виконавши прості умови (вступити у групу СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ К-ПНУ ім. І. Огієнка і зробити репост запису) учасники мали змогу виграти цікаві призи. 10 березня 2016 року за допомогою додатку Random визначили переможців розіграшу. 22 березня було нагороджено щасливчиків.

1 місце посіла Юлія Алієва і отримала футболку з логотипом студентського самоврядування К-ПНУ.

2 місце виборола Аня Канарчик і була нагороджена чашкою з логотипом студентського самоврядування К-ПНУ.

3 місце – Оксана Басараба. Приз – чашка із логотипом ГО “Студентське самоврядування”.

Вітаємо переможців!

Олександр Марчук,