Запрошуємо студентів до участі в 6 сезоні конкурсу «Герої відомих картин. Нові історії»

Запрошуємо студентів до участі в 6 сезоні конкурсу «Герої відомих картин. Нові історії»

Запрошуємо студентів мистецьких кафедр навчальних закладів України до участі в 6 сезоні конкурсу до Дня студента «Герої відомих картин. Нові історії».

Оновлена тема – більше ідей для майбутньої картини.

Обирай свій жанр: картина, комікс чи реклама. Переосмислюй упізнаваних героїв та сюжети, щоб донести актуальні та важливі меседжі сьогодення.

Створюй свою особливу роботу, здивуй глядача свіжими ідеями, отримай шанс на визнання й цінні призи.

Кращі роботи отримають набори художніх матеріалів від ROSA, сертифікати та публікації створених картин у соцмережах бренду.

Із 17 листопада 2025 до 1 лютого 2026 малюйте героїв відомих картин, додайте сучасності образам минулого й виграйте головний приз — великий набір художніх матеріалів від ROSA в техніці, у якій ви працюєте.

Для участі в конкурсі:

  1. Напишіть роботу на тему конкурсу (техніки: олія, акрил, акварель, гуаш, графіка. *digital роботи не беруть участі в конкурсі).
  2. Прикріпіть фото роботи й фото процесу* в коментарях до публікації конкурсу (вкажіть розмір та назву роботи, матеріали, якими виконана).
    *Робіть, будь ласка, фото процесу та фото з картиною. Якщо Ви переможете, нам будуть потрібні такі фото для підтвердження авторства.
  3. Відмітьте сторінку навчального закладу та вкажіть його назву в описі до роботи.

Журі конкурсу – студентська рада іншого навчального закладу.

Час на вибір переможців з 1 лютого до 17 лютого.

До 17 лютого команда студентів іншого навчального закладу шляхом голосування обере кращі роботи.

Ми підготували багато подарунків для переможців:

  • По три подарунки отримають студенти навчального закладу, від якого учасників більше ніж 20.
  • Один подарунок, якщо менше ніж 20.

Більше учасників – більше подарунків.

Якщо учасників від одного навчального закладу менше ніж 7, ми об’єднаємо їх зі студентами із різних навчальних закладів в один список й оберемо трьох серед утвореної групи.

Перше місце: набір фарб ROSA Gallery на 18 кольорів; підрамник ROSA Gallery 40х50 см; пензлі 2 шт; палітра.

Друге місце: набір фарб ROSA Gallery на 12 кольорів; підрамник 30х40 см ROSA Gallery; пензлі 2 шт; палітра.

Третє місце: набір фарб ROSA Gallery на 12 кольорів; полотно на картоні 40х50 см ROSA Gallery; пензлі 2 шт; палітра.

*Тип фарби в подарунку формуємо відповідно до техніки переможця.

Головного призера очікує приз симпатій від ROSA – великий набір матеріалів з мольбертом. Переможець буде обраний серед усіх призових робіт.

Робота призера буде в афішах конкурсу наступного року.

ВНЗ, учасники якого виконали усі вимоги конкурсу, надали найбільшу кількість завершених, пропрацьованих, креативних робіт будуть запрошені на екскурсію виробництвом компанії ROSA та візьмуть участь у майстеркласі від художників компанії.

Зробіть репост публікації в групах Вашого навчального закладу, збільшуйте кількість подарунків для одного ВНЗ/коледжу.

Запрошуємо! З нетерпінням чекаємо нових креативних робіт студентів!

За інформацією ROSA – Ukrainian Manufacturer of Fine Art Materials