Зустріч студентів факультету фізичної культури із заслуженим майстром спорту України Ігорем Разорьоновим

20 вересня відбулася зустріч студентів І курсу факультету фізичної культури, нашого університету із заслуженим майстром спорту України з важкої атлетики,багаторазовим чемпіоном світу та Європи, учасником чотирьох Олімпійських ігор, срібним призером Ігор XXVIII Олімпіади (Афіни, 2004 рік) Ігорем Разорьоновим.

Він розповів, про перші кроки у спортивній кар’єрі, про нелегкий шлях спортсмена, що тільки завдяки силі духу та силі волі можна досягти успіху. Зараз Ігор Разорьонов працює тренером жіночої збірної команди України з важкої атлетики.

Протягом години присутні в аудиторії цікавилися спортивним та особистим життям Ігоря, виступом важкоатлетів на Іграх ХХХІ Олімпіади (Ріо-де-Жанейро, 2016 рік), системою підготовки важкоатлетів та проблемами цього виду спорту сьогодення.

На завершення зустрічі декан факультету, присутні викладачі та студенти побажали Ігореві здоров’я, щастя і нових звершень у тренерській роботі.

Спортклуб