Благодійний аукціон «Не забуваймо»

Благодійний аукціон «Не забуваймо»

Молодь міста проводить благодійний аукціон «Не забуваймо» Студентка К-ПНУ імені Івана Огієнка Оксана Чемерис спільно зі Студентським сенатом і Молодіжною групою Громадської ради міста запустили цікаву та корисну акцію.

Мета якої – надання фінансової та гуманітарної допомоги військовим у зоні АТО. Головне завдання аукціону – збір грошей, продуктів, засобів гігієни, ліків для військових у зоні АТО.

Щоб долучитися до неї потрібно: подати заявку на участь, погодитися з правилами, описаними нижче. Стартова ціна “лоту” – 20 грн., а ставки можна підвищувати лише сумами кратними 5-10 грн. і більше. Невірні ставки будуть видалятися. Ви можете відразу придбати лот без торгів за 250 грн. У такому випадку оплату потрібно здійснити протягом 3-х днів, інакше вашу ставку буде анульовано. Прийом ставок проводиться у коментарях до фотографії. Учасниками повинні бути особи яким виповнилося 16 років.

Бажаючі взяти участь в аукціоні повинні надіслати фото організаторам: https://vk.com/oksnaklas http://vk.com/sanya_marchuk. Видаляти свій лот після подачі заявки заборонено. Прогулянка з людиною яка виграла з Вами побачення є обов’язковою!

Аукціон буде проходити у два тури: перший триватиме до 13. 02. 2017 р. (22:00 год.), а другий до 01. 03. 2017 р. (22:00 год.). Долучайтеся до нашої акції.

Олександр Марчук

Голова Молодіжної групи Громадської ради