Відзнаки Верховної Ради України

Якість підготовки фахівців у закладах вищої освіти України обумовлюється насамперед науково-освітніми та педагогічними здобутками професорсько-викладацького. Щороку в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка проводяться зустрічі з нагоди нагородження викладачів, котрі досягли значних успіхів у навчально-педагогічній та науковій сферах.

14 лютого 2019 року в конференц-залі центрального корпусу Університету Огієнка відбулося вручення Народним депутатом України, випускником історичного факультету Володимиром Мельниченком почесних грамот та грамот Верховної Ради України викладачам вишу.

За особливі заслуги перед українським народом почесною грамотою нагородили:

ГАЗІНА Володимира Прокоповича, доктора історичних наук, професора кафедри всесвітньої історії;

КРИСЬКОВА Цезарія Андрійовича, кандидата фізико-математичних наук, доцента, завідувача кафедри фізики.Також за заслуги перед українським народом почесною грамотою нагородили:

ДУБІНСЬКОГО Володимира Анатолійовича, кандидата історичних наук, доцента, декана історичного факультету;

ГАВРИЛОВА Олексія Вікторовича, кандидата психологічних наук, доцента, завідувача кафедри логопедії та спеціальних методик;

КОНЕТА Івана Михайловича, доктора фізико-математичних наук, професора, проректора з наукової роботи.

Бажаємо Вам наснаги та нових здобутків на освітянській ниві!

Максим Сльозкін