Зустріч з учнями шкіл Волочиська

Зустріч з учнями шкіл Волочиська

Поділитися!

26 лютого 2019 року з метою проведення профорієнтаційної роботи представники Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, а саме: Володимир Дубінський, декан історичного факультету, Олександр Федьков, завідувач кафедри архівознавства, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін, Володимир Адамовський, керівник відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки, ­– відвідали загальноосвітні навчальні заклади міста Волочиська (ЗОШ №1, ЗОШ №5 та НВК №6).
Викладачі вишу ознайомили учнів зі сторічною історією становлення університету, його сучасним станом, структурними відділами факультету, спеціальностями, за якими проводиться навчання. Також учням розповіли про освітню, наукову та громадську діяльність факультету, роботу студенського самоврядування.
Наприкінці зустрічі кожен охочий мав змогу поспілкуватися з науково-педагогічними працівниками вишу та отримати відповіді на запитання. Також школам були передані ювілейні видання “Перші 100 років успіху” та підбірку наукової та навчально-методичної літератури.

На перспективу була досягнута домовленість про подальшу співпрацю Університету Огієнка із закладами середньої освіти міста Волочиська.

Володимир Дубінський, декан історичного факультету