Призове місце на всеукраїнському рівні

28-29 березня 2019 року в Херсонському державному університеті відбувся IІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Загальна та соціальна психологія». Організатор конкурсу –  кафедра практичної психології соціально-психологічного факультету.

До участі в конкурсі допущено 79 студентських наукових робіт із 42 закладів вищої освіти України.

До складу організаційного комітету конкурсу студентських наукових робіт увійшли: Ірина Шапошникова – голова, декан соціально-психологічного факультету; Наталія Тавровецька – заступник голови, завідувач кафедри практичної психології, члени оргкомітету.
ІІІ місце в цьому конкурсі посіла Ольга Тацюн, магістрантка факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (спеціальності 053 Психологія). Вона презентувала цікаве наукове дослідження на тему «Особливості психологічної адаптації учнів перших класів до умов навчання» (науковий керівник – кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри загальної та практичної психології Гончарук Наталія Миколаївна).

Вітаємо Ольгу Тацюн та її наукового керівника з перемогою! Бажаємо нових наукових досягнень!

Кафедра загальної та практичної психології