Завершився перший конкурсний день Олімпіади

Завершився перший конкурсний день Олімпіади: студенти виконали тестові завдання в Модульному середовищі навчання Moodle з навчальних дисциплін:
Педагогіка
Методика навчання освітньої галузі «Мова і література»
Методика навчання освітньої галузі «Природознавство»
Методика навчання освітньої галузі «Математика»

Тестування здійснювалося в лабораторіях обчислювальної техніки головного корпусу університету.

Переглянути результати тестування

Після виконання тестів відбулося жеребкування, під час якого студенти обрали навчальну дисципліну початкової школи (українська мова, літературне читання, математика, природознавство, трудове навчання, образотворче мистецтво), з якої вони підготують план-конспект і проведуть фрагмент уроку другого конкурсного дня.

День був нелегкий, але дуже насичений і плідний.

Бажаємо усім гарно підготуватися до наступного туру Олімпіади, а також отримати задоволення від спілкування з новими друзями та перебування в нашому прекрасному місті – МОЛОДІЖНІЙ СТОЛИЦІ УКРАЇНИ!

Ірина Дорож, асистент кафедри теорії та методик початкової освіти