Високі відзнаки наших спортсменів

Високі відзнаки наших спортсменів

Поділитися!


З 9 по 13 травня в Чернігові пройшли змагання з настільного тенісу XIV літньої Універсіади України. Цього року лідируючі позиції посіли представники Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Студенти нашого вишу змагалися у всіх представлених категоріях і вибороли низку медалей.

Так, у командному турнірі, в якому взяли участь представники із 13 областей та міста Києва, подоляни посіли перші місця: команда юнаків у складі Антона Лімонова й Володимира Лушнікова та команда дівчат у складі Вероніки Гуд й Олени Налісніковської.

Парні змагання багато в чому повторили командні змагання, оскільки склад пар був таким самим, як і в командах. Надзвичайно цікавим був турнір мікстових дуетів (юнак і дівчина). Результати змагань були успішними для наших студентів: Антон Лімонов й Володимир Лушніков та Вероніка Гуд й Олена Налісніковська здобули золоті медалі.

У змішаних парах Антон Лімонов і Вероніка Гуд стали переможцями, Володимир Лушніков й Олена Налісніковська – бронзовими медалістами.

В індивідуальному розряді боротьба була не тільки напруженою, але й цікавою, тому що грали майстри міжнародного рівня. Антон Лімонов та Вероніка Гуд вкотре посіли перші місця, Олена Налісніковська стала срібною призеркою.

Вітаємо наших студентів з перемогою та бажаємо й надалі зберігати за собою перші місця!

Спортклуб