Профорієнтація в закладах освіти Хмельницької та Рівненської областей

Профорієнтація в закладах освіти Хмельницької та Рівненської областей

Поділитися!

15 травня за сприяння ректора Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Сергія Копилова викладачі факультету фізичної культури, а саме – А.В. Заікін, заступник декана з навчально-методичної роботи, В.Й. Мазур, В.В Одайник, викладач кафедри спорту та спортивних ігор, викладач кафедри фізичного виховання, В.А. Мазур, заступник декана з виховної та профорієнтаційної роботи, провели профорієнтаційну роботу в Костопільському обласному ліцеї-інтернаті ІІ-ІІІ ступенів Рівненської обласної ради.

Викладачі університету розповіли старшокласникам про історію створення Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, зосередили увагу на специфіці навчання на факультеті фізичної культури, ознайомили з правилами вступу до навчального закладу. Особливе зацікавлення старшокласники виявили до специфіки тренування та перспективи спортивної кар’єри вже під час навчання на факультеті. Також присутні отримали книги про університет, інформаційні листи та буклети.

Під час зустрічі зі студентами-випускниками Костопільського медичного коледжу Рівненької медичної академії, Шепетівського медичного училища та Шепетівської ЗОШ №7 представники університету зробили акцент на перевагах і особливостях навчання на факультеті фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Валерій Мазур, заступник декана
фізичної культури з виховної та профорієнтаційної роботи